Strony związane z hasłem 'folia stretch':

 • Power Price - tanie zakupy dla firm, biuro serwis »

  Nie masz czasu chodzić po sklepach w których są artykuły biurowe a brakuje Ci podstawowych a zarazem potrzebnych przedmiotów do Twojego biura? W takim razie świetnie trafiłeś! Nasz sklep internetowy ma w posiadaniu tylko najlepsze i najtańsze produkty typu folia stretch oraz wiele innych których w danym momencie poszukujesz. Potrzebujesz wydrukować ważne dokumenty ale skończył Ci się papier ksero? Zadzwoń do nas i zamów a paczka przyjdzie w błyskawicznym tempie. W naszym e-sklepie możesz również załapać się na zniżkę przy zakupach grupowych. Nie masz na co czekać, nie zastanawiaj się za długo, skoro czas nagli a Tobie brakuje niektórych produktów to po prostu wejdź na stronę naszego sklepu i przekonaj się jak wyglądają niskie ceny!

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Folia-Stretch.pl - Folia Produkcja »

  Efekt Plus jest firmą, która istnieje od 1995 roku i cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa folii stretch. Wszystkim naszym odbiorcom proponujemy bardzo bogaty wybór artykułów. Są wśród nich folia kolorowa ręczna, folia maszynowa, a także folia stretch jumbo. Wytwarzamy folie transparentne oraz kolorowe, wyróżniające się wieloma stopniami rozciągliwości. Jako doświadczona fabryka folii zaopatrujemy podmioty z wielu branż. W 2007 r. wdrożyliśmy zarządzanie jakością, co spowodowało, że możemy łatwiej konkurować z innymi podmiotami. Czarna folia stretch to aktualnie jeden z najlepszych artykułów opakowaniowych. Dzięki niej można zabezpieczać ładunki umieszczane na paletach. Jest to wytrzymały i wydajny materiał do pakowania dzięki swoim właściwościom rozciągającym. Wytwarzane przez nas folie przydadzą się w firmie handlowej oraz usługowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się naszą bogatą ofertą, a także do składania zamówień na fax albo pocztą elektroniczną.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kartony »

  Bezsprzecznie folia bąbelkowa w znaczącym stopniu ochrania kruche artykuły. Folia bąbelkowa Wrocław jest dostępna w najróżniejszych rozmiarach. By w prawidłowy sposób ochronić dany towar powinno się użyć kilku warstw folii. Z kolei folia stretch jest coraz powszechniej wykorzystywana przez firmy do owijania ładunków na paletach. Rynek klientów tego rodzaju folii cały czas się powiększa. Wiąże się to z rozwojem nowoczesnych form dystrybucji towarów. Folia stretch Wrocław jest najbardziej ekonomicznym sposobem pakowania artykułów. Stosuje się ją zarówno do pakowania niedużych artykułów, jak i do ładunków zbiorczych. Folia, która jest proponowana przez sklep internetowy restpak.pl, dobrze się klei. Pojedyncza warstwa starcza na to, żeby w całości pokryć owijaną powierzchnię. Folia skleja najrozmaitsze powierzchnie i stabilizuje ich położenie. Jest ona nieodzowna przy transporcie towarów na paletach. Dzięki jej sporej rozciągliwości powstaje efekt zacisku, który stabilizuje najrozmaitszego typu powierzchnie.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »