Strony związane z hasłem 'identyfikatory':

 • Identyfikatory »

  Spora liczba wyższych uczelni w Polsce inwestuje w innowacyjne reguły identyfikacji ludzkiej własnych słuchaczy dbając o to, aby nowa elektroniczna legitymacja studencka substytuująca jej dotychczasową wersję wytwarzała całkowitą funkcjonalność zarówno uniwersytetowi jak i jej posiadaczom. Identyfikatory te fabrykowane przez zakład Unicard zapewniają równocześnie unikalność produktu, nierealnego do podrobienia, z drugiej zaś strony przyznając studentom ogrom odkrywczych możliwości takich jak, np. ewentualność zastosowania jej w komunikacji komunalnej czy jako karty bibliotecznej. Zakład Unicard zagrzewa wszystkich do zaznajomienia się ze swoją bogatą podażą powiązaną z innowacyjną identyfikacją jednostek.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Enaf.pl »

  Enaf jest nowoczesną drukarnią oferującą druki biurowe. Po zalogowaniu się do systemu online szybko i prosto możesz zamówić wizytówki, pieczątki, papiery firmowe, koperty z logo Twojej firmy. Ty składasz zamówienie, my dostarczamy je na Twoje biurko. Wizytówki, to problem w Twoim biurze? Najnowocześniejsze na rynku rozwiązanie do realizacji zamówień na druki firmowe. Zadzwoń do nas, a dowiesz się więcej.

  W naszym portfolio produktów znajdują się wizytówki z zastosowaniem najwyższej jakości uszlachetnień oraz standardowe wizytówki: 
  wizytówki  klasyczne (standardowe)
  wizytówki  na papierach ozdobnych
  wizytówki  w etui
  wizytówki  plastikowe (przeźroczyste, tworzywo białe)
  wizytówki  z qr codem
  wizytówki  składane

  W ofercie papierów firmowych mamy:
  papier firmowy klasyczny (listownik, papier do faktur)
  papier firmowy z perforacją
  papier firmowy ozdobny

  W ofercie pieczątek firmowych mamy:
  dostępne automaty: wagraf, trodat, colop
  pieczątki imienne, firmowe
  datowniki
  pieczątki kieszonkowe
  pieczątki szkieletowe (metalowe)
  numeratory
  polimery (gumki do pieczątek)
  tuszownice (podruszki do pieczątek)

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »