Strony związane z hasłem 'kompresor':

 • Producent siłowników »

  Pneumatyka w kompleksowej oprawie dostępna tylko u producenta siłowników pneumatycznych. Bogatą i zróżnicowaną ofertę producenta siłowników tworzą:
  1. Pracujące w trybie olejowym i bezolejowym kompresory tłokowe. Kompresor tłokowy o kompaktowych wymiarach. Kompresor tłokowy z gwarancją od znanych producentów. Kompresor tłokowy sprawdzi się w każdych warunkach przemysłowych.
  2. Czujnik ciśnienia powietrza ze stali galwanizowanej. Czujnik ciśnienia powietrza dla ciśnienia maksymalnego nawet 120 bar. Czujnik ciśnienia powietrza o funkcjach zamykania/otwierania.
  3. Węże z pcv do przesyłu np. wody bez ciśnienia. Węże z pcv o dobrych właściwościach odpornościowych. Węże z pcv do długotrwałego składowania bez utraty jakości.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki »

  Na pewno, iż jedną z większych wartości każdego urządzenia, jakim są sprężarki jest dla wielu ewentualnych przyszłych klientów duża łatwość eksploatacji tego gatunku narzędzia. Dodatkowym nadzwyczaj ważnym walorem jest wytrzymałość wykonania i niewątpliwie bezpieczeństwo użytkowania kompresowa śrubowego. Zapraszamy miło na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki śrubowe »

  Profesjonalny sprzęt industrialny to baza właściwie funkcjonującego zakładu, zatem szukając urządzeń do własnej firmy zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom. Jeśli twoja firma wykorzystuje sprężarki śrubowe to najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie oferty przedsiębiorstwa Fiac. Ten popularny wytwórca urządzeń przemysłowych do skondensowanego gazu gwarantuje ci najwyższą jakość i długoletnią działalność, która naturalnie odbije się dodatnio na twojej firmie. Kompresor śrubowy firmy Fiac to sprawdzona inwestycja dla ciebie i twojej firmy, toteż zagrzewamy wszystkich zainteresowanych do przejrzenia strony www.fiacpolska.pl i zaznajomienia się z rozległą propozycją zakładu.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kompresory »

  Fabryka Tamsan jest przedsiębiorstwem Tureckim, które frapuje się konstruowaniem i handlem kompresorów olejowych. Kompresory wytwarzane przez tą fabrykę są na najwyższym ogólnoświatowym poziomie i należą do jednych z najlepszych urządzeń technicznych tego gatunku na świecie. Pod warunkiem, że frapuje Cię ten typ urządzeń, to na naszej stronicy internetowej wykryjesz więcej danych na ich temat. Sprawdź czemu powinieneś zainteresować się maszynami Tamsan.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyciągarki samochodowe »

  Jeep czesci to gama zawierająca ponad 1300 części. Naturalnie nie są to wyłączne części oferowane w naszym sklepie. Ride On sprzedaje felgi, kompresory, kondensatory, mosty napędowe, zderzaki, skrzynie biegów i gamę innych części samochodowych. Wyciągarki WARN, podobnie jak T – MAX są sterowane bezprzewodowo, mają sprzęgło w postaci pierścienia i automatyczne hamulce, cechują się różnoraką granicą dopuszczalnego uciągu. Mogą mieć także formę elektryczną i elektromagnetyczny hamulec. Podczas użytkowania trzeba dozorować jak układa się lina w momencie nawijania na bęben. Ma to wpływ na uciąg i jego redukcję. Gdy nawiajnie jest nieodpowiednie może nawet doprowadzićdo rozerwania się wyciagarki. Montaż wyciagarek samochodowych musi być robiony tylko w miejscu specjalnie określonym lub starannie przygotowanym.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż i serwis śrubowych i tłokowych sprężarek. »

  Obsługa klientów - obsługa, wynajem, wypożyczalnia, second-hand, naprawy, modyfikacje, pomiar zużycia sprężonego powietrza, doradztwo techniczne.

  Distribution of screw and piston compressors.
  Customer service – service, rental, second hand, repair, inspection, maintenance and measurement of compressed air consumption, compressor station turnkey projects and technical consultancy.

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Technika Sprężonego Powietrza Dmuchawy Sprężarki Automatyka - comest.pl »

  Comest jest wykonawcą: 1. kompleksowych dostaw dmuchaw do oczyszczalni ścieków, wraz z: podłączeniami elektroenergetycznymi i sterowaniem, pracami spawalniczymi na rurociągach ze stali nierdzewnej, wykonaniem postumentów betonowych,2. projektów i montażu sieci sprężonego powietrza z tworzyw sztucznych (produkty firmy John Guest lub polipropylen) i stali (nierdzewnej i czarnej),3. dostaw sprężarek łopatkowych Gnutti System i Gardner Denver Wittig, wraz z późniejszym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym,4. układów automatyki przemysłowej.Firma zatrudnia wysokowykwalifikowanych inżynierów z bogatym doświadczeniem w zakresie techniki sprężonego powietrza.Specjalizuje się w obsłudze oczyszczalni ścieków i zakładów przemysłowych w zakresie projektu, doboru maszyn, dostawy oraz montażu instalacji sprężonego powietrza i innych gazów. Zajmuje się również serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym dmuchaw i kompresorów.Firma posiada również dział automatyki przemysłowej i elektroenergetyki. Wykonuje projekty, dostarcza, montuje, a także modernizuje układy sterowania, napędów i pomiarów oraz monitoringu.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki »

  Czym są sprężarki tłokowe? Szukasz danych w kwestii takich urządzeń użytkowanych w przemyśle jak sprężarki rotacyjne i nie masz pojęcia gdzie je znaleźć? Spojrzyj na nasza stronę www oddaną kompletnie tym urządzeniom. Znajdziesz na niej podział sprężarek z opisem danego typu plus fotografie tych maszyn. Dowiedz się dlaczego te urządzenia są tak istotne w przemyśle. Zapraszamy wielce miło.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki przewoźne »

  Jeśli szukają Państwo firmy, która nie tylko sprzeda Państwu najlepszą sprężarkę czy dmuchawę, ale zapewni również jej profesjonalną naprawę to nasza firma jest takim miejscem. Od lat oferujemy naszym Klientom najlepsze urządzenia i zapewniamy ich serwis, który przejdzie Państwa oczekiwania. Zachęcamy do zaufania właśnie nam.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »