Strony związane z hasłem 'kurs prawa jazdy':

 • Kursy prawa jazdy: przewóz materiałów niebezbiecznych - ADR. »

  Myślisz nad doskonaleniem techniki kierowania?
  Z nami zrobisz kurs na przewóz materiałów niebezpiecznych - ADR. Jaworzno ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to określane, jako szkolenia kierowców, które organizowane są, co jakiś okres. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część teoretyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym zawodem.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Lublin »

  Jeżeli robić kurs prawa jazdy w Lublinie, to tylko w Ośrodku Szkolenia Kierowców Siddha. Nazwa szkoły kierowców nawiązuje do języka sanskryckiego i oznacza tyle co dokładność i perfekcja. Nauka jazdy w naszej szkole odbywa się trasami egzaminacyjnymi co pozwoli na dobre przygotowanie przyszłych kierowców do egzaminu. Posiadamy kadrę doskonale wykwalifikowanych instruktorów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego kursanta. Oferujemy kursy prawo jazdy na kategorie A1, A oraz B a także jazdy uzupełniające. Wszystkie jazdy odbywają się na Skodzie Fabii, które są samochodami egzaminacyjnymi. Wykłady w naszej szkole kierowców odbywają się w centrum Lublina, więc łatwo można nas znaleźć i przy okazji załatwiania innych spraw zapisać się na kurs prawa jazdy B. Zapraszamy do szkolenia kierowców w naszym ośrodku.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • KWALIFIKACJA WSTĘPNA »

  Auto-Kursy u Jankowskich w Raszynie zapraszają na prowadzone szkolenia w ramach kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej, szkoleń okresowych oraz zajęć odbywanych w ramach szkolenia okresowego. Wymóg uzyskania kwalifikacji wstępnej dotyczy osób posiadających prawo jazdy: kategorii D1, D1+E, D lub D+E, wydane po dniu 10 września 2008r., oraz kategorii C1, C1+E, C lub C+E, wydane po dniu 10 września 2009r. Zapraszamy – Raszyn, Nadarzyn, Janki, Michałowice, Falenty, Magdalenka, Mroków, Warszawa, Lesznowola.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców Golub-Dobrzyń »

  Prawo jazdy to jeden z najważniejszych dokumentów w życiu. Prezentowana firma przygotowuje do egzaminów na prawo jazdy A i B. Jeśli zapiszesz się poprzez witrynę otrzymasz jedną godzinę jeżdżenia gratis. Poza tym oferujemy sezonowe zniżki i rabaty. Klient może dobrać dla siebie optymalny zestaw godzin. Ceny są dobre, a instruktorzy cierpliwi. Dostosujemy się do twoich osobistych potrzeb i umiejętności. Nie wymagamy rzeczy niemożliwych. To sprawia, że możesz prawie bezstresowo ukończyć naukę prowadzenia samochodu i wystartować do prawdziwego egzaminu. Nie będziesz musiał się już bać pojazdu. Dzięki naszej szkole w łatwy sposób zyskasz bardzo ważny dokument.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Toruń »

  Jeżeli namyślasz się nad zdaniem egzaminu by uzyskać prawo jazdy zajrzyj na prezentowaną stronę internetową. Możemy zaoferować kursy przygotowujące do prowadzenia samochodów. Przygotowujemy do egzaminu kategorii A i B. Sami trudnimy się prowadzeniem zajęć. Mamy uważne podejście do poszczególnych klientów. Weźmiemy pod uwagę wasze możliwości oraz umiejętności. Pakiety godzin dostosowane są do potrzeby a także możliwości finansowych klienta. Wszystko po to żebyś miał możliwość bez problemów oraz stresu przejść przez egzamin. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Auto szkoła Łódź »

  Szkoła jazdy Efekt działa od 2004 roku. Tworzy ona efektywny kurs na prawo jazdy Łódź, kategorii B. Oprócz tego można skorzystać z oferty szkoleniowej z Eco Drivingiem. W dzisiejszych czasach warto dobierać sprawdzone auto szkoły, bo zezwoli to porządnie wytrenować się do egzaminu państwowego. Nasz kurs umożliwia każdemu chętnemu ukończyć kurs. Dla ludzi pracujących zawodowo i wszystkich chętnych, tworzone są kursy przyśpieszone i weekendowe. Zdecydowanie warto zdecydować się na naszą auto szkołę Efekt, albowiem swoją siedzibę mamy niedaleko WORDu. Naszym kursantom proponujemy jeżdżenie po trasach egzaminacyjnych. Korzyścią dla kursanta jest samodzielny dobór samochodu, spośród 3, które są dostępne. Wysoka jakość uczenia, oznacza fakt, iż nasza szkoła nauki jazdy łódź zdobyła drugie miejsce w rankingu zdawalności, który przeprowadzony został przez Dziennik Łódzki. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »