Strony związane z hasłem 'numizmatyka':

 • Ciekawe sklepy numizmatyczne »

  Jeśli pasjonujesz się numizmatyką hobbystycznie czy choćby zarobkowo, potrzebujesz najświeższych wiadomości na temat monet zapraszamy do naszego wykazu sklepów numizmatycznych. Wynajdziesz w nim sklepy oferujące wielorakie numizmaty, monety czy akcesoria niezbędne podczas zabezpieczania walorów w kolekcji. Firmy numizmatyczne posegregowane są miastami jeśli poszukujemy sklepy numizmatyczne Wrocław wystarczy z lewej strony z menu wybrać odpowiednie miasto i pozyskamy aktualny spis z opisem i godzinami otwarcia sklepu. W portalu będziemy również umieszczać ciekawe materiały i porady dotyczące numizmatyki.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep numizmatyczny »

  Numizmatyka to nie tylko zbieranie ciekawych eksponatów do naszej kolekcji ale również możliwość ciekawego zarobku dzięki monetom bulionowym wydawanym przez takie kraje jak USA czy Austria potentaty w produkcji srebrnych monet lokacyjnych. Srebro w ostatnich kilu latach wzrosło o niemal kilka set procent przez co nasz kapitał dał całkiem spory zarobek. W ofercie prócz srebra lokacyjnego posiadamy ciekawe klasery na monety oraz inne akcesoria numizmatyczne dające zabezpieczenie naszej cennej kolekcji.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum Numizmatyczne »


  Forum numizmatyczne poświęcone dyskusji o monetach okolicznościowych jak i o obiegowych.Możemy również podyskutować na temat banknotów z całego świata.
  Tu dowiesz się wszystkiego o numizmatyce między innymi dowiezz się jak dbać o takie monety a jeśli nie wiesz jak nazywa się twoja moneta po możemy w jej identyfikacji.
  Poznasz tu wiele świetnych kolekcjonerów od których może się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy na temat monet jak i banknotów.Możesz też dowiedzieć się jak inwestować w srebro czy też złoto.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »