Strony związane z hasłem 'organizacja konferencji':

 • Sale konferencyjne Szczecin »

  Hotel Spa Med and Wellness w Strumianach pod Szczecinem to idealne miejsce nie tylko do odpoczynku ale także do urządzenia konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Hotel posiada obszerne, w całości wyekwipowane sale konferencyjne, które perfekcyjnie nadają się dodatkowo do zorganizowania imprez firmowych. Zaciszna, piękna okolica oraz wygodne pokoje sprawią, iż spotkania i konferencje przyniosą wyczekiwane, korzystne rezultaty a prestiż Państwa firmy w oczach partnerów biznesowych znacznie wzrośnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Konferencje Szczecin, organizacja konferencji szczecin, sale konferencyjne szczecin.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja konferencji Meeting »

  Meeting.pl to współczesna strona przedstawiające przydatne narzędzie do szukania ośrodków konferencyjnych w kraju. Przygotowanie zebrania nawet na nader dużą liczbę biorących udział nie jest obecnie kłopotem. Zapytania wysyłane są automatycznie i umożliwiają na gruntowne nazwanie życzeń. Użytkownik ma dlatego opcje dopasowania obiektów tak aby konferencja była skuteczna. Meeting.pl proponuje doskonałe podejście do kwestii planowania zebrania.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobra organizacja eventów dla firm »

  ZOE Advertising to jednostka zajmująca się organizacją imprez integracyjnych. Od 1999 roku zespół profesjonalistów z żarliwością wykonuje powierzone zlecenia. Organizacja eventów dla firm odbywa się systemowo. Przedsiębiorstwo dostarcza wiele radości uczestnikom a także partnerom biznesowym. Wydarzenia niosą firmom mnóstwo korzyści. ZOE przyrządzi dowolną imprezę w podobny sposób dla 20 osób, jak i dla 2000. Całość jest za każdym razem świetnie zorganizowana i ubezpieczona. Z całą pewnością możemy zlecić agencji urządzenie dowolnej imprezy dla firm.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »