Strony związane z hasłem 'ośrodek szkolenia kierowców':

 • Nauka jazdy Lublin »

  Jeżeli robić kurs prawa jazdy w Lublinie, to tylko w Ośrodku Szkolenia Kierowców Siddha. Nazwa szkoły kierowców nawiązuje do języka sanskryckiego i oznacza tyle co dokładność i perfekcja. Nauka jazdy w naszej szkole odbywa się trasami egzaminacyjnymi co pozwoli na dobre przygotowanie przyszłych kierowców do egzaminu. Posiadamy kadrę doskonale wykwalifikowanych instruktorów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego kursanta. Oferujemy kursy prawo jazdy na kategorie A1, A oraz B a także jazdy uzupełniające. Wszystkie jazdy odbywają się na Skodzie Fabii, które są samochodami egzaminacyjnymi. Wykłady w naszej szkole kierowców odbywają się w centrum Lublina, więc łatwo można nas znaleźć i przy okazji załatwiania innych spraw zapisać się na kurs prawa jazdy B. Zapraszamy do szkolenia kierowców w naszym ośrodku.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • KWALIFIKACJA WSTĘPNA »

  Auto-Kursy u Jankowskich w Raszynie zapraszają na prowadzone szkolenia w ramach kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej, szkoleń okresowych oraz zajęć odbywanych w ramach szkolenia okresowego. Wymóg uzyskania kwalifikacji wstępnej dotyczy osób posiadających prawo jazdy: kategorii D1, D1+E, D lub D+E, wydane po dniu 10 września 2008r., oraz kategorii C1, C1+E, C lub C+E, wydane po dniu 10 września 2009r. Zapraszamy – Raszyn, Nadarzyn, Janki, Michałowice, Falenty, Magdalenka, Mroków, Warszawa, Lesznowola.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Poznań »


  Decyzja o wybraniu odpowiedniego ośrodka szkoleniowego, ma niezwykle duży wpływ na możliwość zdania egzaminu na prawo jazdy. Należyte podejście fachowych instruktorów jak również skuteczne metody nauki jazdy czynią, że bez trudności otrzyma się wyczekiwane prawo jazdy. Delfin - ośrodek szkolenia kierowców Poznań, organizujący również jazdy doszkalające Poznań, gwarantuje takich instruktorów jak również takie sposoby. Oskdelfin.pl zapratasza. Tel. komórkowy: 514-555-515

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców Golub-Dobrzyń »

  Prawo jazdy to jeden z najważniejszych dokumentów w życiu. Prezentowana firma przygotowuje do egzaminów na prawo jazdy A i B. Jeśli zapiszesz się poprzez witrynę otrzymasz jedną godzinę jeżdżenia gratis. Poza tym oferujemy sezonowe zniżki i rabaty. Klient może dobrać dla siebie optymalny zestaw godzin. Ceny są dobre, a instruktorzy cierpliwi. Dostosujemy się do twoich osobistych potrzeb i umiejętności. Nie wymagamy rzeczy niemożliwych. To sprawia, że możesz prawie bezstresowo ukończyć naukę prowadzenia samochodu i wystartować do prawdziwego egzaminu. Nie będziesz musiał się już bać pojazdu. Dzięki naszej szkole w łatwy sposób zyskasz bardzo ważny dokument.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki, ośrodek szkolenia kierowców »

  Na obszarze całego kraju przybywa punktów takich jak ośrodki szkolenia kierowców, które mają za zadanie przygotować kursantów do osiągnięcia uprawnień na kategorię B. Portal Dobra Elka prowadzi swego rodzaju klarowny wykaz szkół jazdy, który umożliwia zaintrygowanym analizowanie pozycji z indywidualnych okręgów na terenie województwa, czy państwa. Zdecydowanie w witrynie nie został przegapiony jakikolwiek przyzwoity ośrodek szkolenia kierowców, albowiem internauci mają opcję wystawiania ocen i komentarzy na temat indywidualnych podmiotów. Dzięki tego typu informacjom wiele osób być może nie straci sporej sumy banknotów, wybierając nieodpowiedni dla siebie ośrodek szkolenia, w którym przykładowo jazdy mijają bezowocnie godzina po godzinie. Obecnie, kiedy powinno się w szczególności kalkulować się z finansami, jest to szczególnie ważne.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »