Strony związane z hasłem 'Piasek':

 • Norda Kaszuby Północne »

  Witajcie na Nordzie! Norda, czyli Kaszuby Północne to kraina, o której urokach można mówić bez końca. Większość naszych Gości kojarzy ją z plażami, morzem i słońcem. Rzeczywiście, bałtyckie plaże nie mają sobie równych w Europie. Te nad Zatoką Pucką wabią spokojnymi, płytkimi wodami Małego Morza, jak wieki temu nazwali zatokę Kaszubi. Z kolei te nad otwartym morzem zachęcają do wielokilometrowych spacerów o zachodzie słońca, kiedy drobny czysty piasek już nie parzy w stopy. Bliskość Bałtyku jest naszym wielkim, ale nie jedynym bogactwem. Kaszuby Północne to także wielowiekowa kultura, piękna, choć nieraz skomplikowana historia, wspaniała przyroda. To Puck- miejsce, gdzie generał Haller po latach zaborów ponownie obejmował tę część Bałtyku w polskie posiadanie, to Hel, który zapisał bohaterską kartę w 1939 roku. To Kalwaryjskie ścieżki w Wejherowie i sanktuarium w Swarzewie, gdzie odpoczywa i nabiera sił nie ciało, lecz dusza. To morska pielgrzymka rybaków z Kuźnicy do Pucka. Kaszuby Północne to także wspaniała przyroda, Nadmorski Park Krajobrazowy, ścieżki dydaktyczne. Doskonałe warunki dla windsurferów, żeglarzy, piechurów, rowerzystów i wszystkich tych, którzy urlop chcą spędzić aktywnie. To wreszcie wspaniała kaszubska kuchnia, której prostota jest jej największą zaletą. Warto nas odwiedzić. Nie tylko w wakacje, choć oczywiście letni urlop tu spędzony nie może być nieudany. Na Nordę zapraszamy przez cały rok – nasi Goście są zawsze bardzo oczekiwani i miło witani!

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pojemniki Na Piasek »

  Przetwórstwo materiałów poliestrowych od wielu już lat jest głównym przedmiotem aktywnego działania firmy Buster. W swojej pracy skupiamy się głównie na potrzebach Klientów, dlatego wykorzystujemy najlepsze materiały, modernizujemy firmę, a wszystko to po to, żeby finalnie zaoferować nabywcom produkty funkcjonalne i zadowalające w każdym calu. W naszej obszernej ofercie występują produkty dla domu, takie jak zlewozmywaki wykonane z żywicy poliestrowej. Ich konstrukcja wspierana jest włóknem szklanym. Produkowane przez nas zlewozmywaki można bez przeszkód wpasować we wszystkie kuchnie, ponieważ występują one w modelach jedno, 2-komorowych i kątowych.
  Produkujemy również pojemniki do segregowania odpadów oraz pojemniki na piasek. Proponujemy także szeroką ofertę produktów przewidzianych dla rolnictwa. Tworzymy wyposażenie budynków inwentarskich, w tym zawory nawiewne do wentylacji oraz koryta do karmienia dla zwierząt, gdzie przy produkcji stosuje się polimerobeton. Świadczymy usługę frezowanie CNC, wraz z cięciem na nowoczesnych ploterach sterowanych numerycznie. Posiadamy własne biuro konstruktorskie oraz wypróbowany park maszynowy, i dzięki temu możemy sprawnie i bezproblemowo wykonać każde powierzone nam zamówienie.
  Wytwarzamy również specjalne formy, dzięki którym wykonywany jest laminat poliestrowo szklany. Nasze formy mają także zastosowanie podczas produkcji artykułów ze sztucznych marmurów, a także pokryć dachowych. Dodatkowo w ofercie występują barki turystyczne, jachty szkoleniowe oraz pozostałe produkty wytwarzane na indywidualne zamówienia i kierowane do branż powiązanych z przetwarzaniem materiałów sztucznych. Bliższe informacje na temat całej naszej oferty zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ulman - złomowanie, węgiel, roboty ziemne Śląsk »

  Podstawowy zakres działalności naszej firmy to sprzedaż detaliczna i hurtowa.W naszym asortymencie znaleźć można:kamieńwęgielpiasekżwiroraz wiele innych materiałów sypkich.Świadczymy także usługi transportowe mało i wielkotonażowe oraz usługi koparko-ładowarką. Nasze produkty charakteryzują się niezwykłą wydajnością i atrakcyjnymi cenami.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lebork firma »

  Dziedzina budownictwa oznacza nie tylko firmy parające się tworzeniem nowych inwestycji, lecz również realizujące różne prace z innych dziedzin. Wśród nich jest przykładowo robienie dróg dojazdowych z odpadów betonowych. Fachowcy wykonujący takie działania zajmują się zarówno uprzątaniem gruzu, jak i kolejnym jego wyeksploatowaniem.Firmy działające w dziedzinie budowlanej w dużej ilości przypadków proponują sprzedaż produktów budowlanych, surowych, takich jak piasek i żwir jak również półproduktów, takich jak bloczki z betonu, pustaki, mokra masa z betonu, beton towarowy i przemysłowy, elementy służące do podsypki pod kostkę brukową.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie »

  Przedsiębiorstwo Bin-Bruk z Kostrzyna Wielkopolskiego obsługuje zleceniodawców indywidualnych i firmy z Poznania i innych miejsc na terenie Wielkopolski. Wykonuje usługi brukarskie. W usłudze układanie kostki betonowej, granitowej, łupka granitowego i kamienia polnego, jak również m.in. roboty ziemne, utwardzanie nawierzchni, odwadnianie terenu, wywóz nieczystości i operacje koparko-ładowarką. Doświadczona, wykwalifikowana kadra profesjonalistów oferuje rzetelność i wysoki standard wykonania. Bin-Bruk współpracuje z najlepszym wytwórcą kostki brukowej w tym regionie – firmą POZBRUK. Zapewnia dostarczanie i przewóz HDS materiałów (również wszelkiego rodzaju żwir, piasek, tłuczeń drogowy oraz spoiwo do zapraw budowlanych).

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport hds rzeszów »

  Zajmujemy się transportem oraz załadunkiem, rozładunkiem HDS, materiałów budowlanych, palet, kręgów betonowych, kostki brukowej itp. Oferujemy załadunek transport i rozładunek HDS. materiałów budowlanych ; towarów na paletach; maszyn i urządzeń; kostki brukowej; baraków, kontenerów; materiałów niestandardowych; wynajem auta na godziny; nietypowe usługi transportowe. Oferujemy również transport wywrotką materiałów sypkich, piasek, ziemia, żwir, węgiel, itp. Dysponujemy różnymi pojazdami w zależności od potrzeb

  Data dodania: 25 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi koparką jaktorów »

  Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych robotach ziemnych. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Wynajmujemy koparki na godziny oraz od całego zlecenia. Zakres naszych prac to m.in zasypki fundamentów, kopanie pod ławy fundamentowe, niwelacje terenu, podnoszenie i obniżanie terenu, korytowanie pod kostkę brukową, utwardzanie dróg. Dowozimy również na teren budowy ziemię oraz kruszywa (piasek, podsyp, żwir, tłuczeń oraz gruz betonowy). W naszej ofercie znajdą Państwo również tłuczeń biały (węglano-wapienny), który mogą Państwo wykorzystać do dekoracji. Nasi operatorzy posiadają wieloletnią praktykę. Świadczymy również usługi w zakresie transportu HDS oraz wywrotkami. Zakres naszego działania to okolice miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Żyrardów, Jaktorów, Radziejowice, Żabia Wola, Brwinów, Milanówek, Żółwin, Książenice, Nadarzyn, Międzyborów itp.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »