Strony związane z hasłem 'podsyp':

 • Lebork firma »

  Dziedzina budownictwa oznacza nie tylko firmy parające się tworzeniem nowych inwestycji, lecz również realizujące różne prace z innych dziedzin. Wśród nich jest przykładowo robienie dróg dojazdowych z odpadów betonowych. Fachowcy wykonujący takie działania zajmują się zarówno uprzątaniem gruzu, jak i kolejnym jego wyeksploatowaniem.Firmy działające w dziedzinie budowlanej w dużej ilości przypadków proponują sprzedaż produktów budowlanych, surowych, takich jak piasek i żwir jak również półproduktów, takich jak bloczki z betonu, pustaki, mokra masa z betonu, beton towarowy i przemysłowy, elementy służące do podsypki pod kostkę brukową.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lębork wynajem koparek beton podsypkowy »


  Roboty ziemne Lębork to gwarancja satysfakcji sama w sobie. Niesłychanie biegła oraz wybitna firma prowadzi roboty ziemne, sprzedaż oraz transport różnorodnych tworzyw sypkich. Dbałe wykonanie zatwierdził już niejeden kontrahent. W firmie tej możemy dodatkowo kupić perfekcyjne prefabrykaty budowlane oraz wyroby z betonu jak na przykład pustaki betonowe bądź beton towarowy. Roboty ziemne Lębork podejmą się każdej pracy i wykonają ją niesłychanie dobrze oraz dokładnie i czysto. Satysfakcja każdego klienta gwarantowana.
  Roboty ziemne Lębork to idealny wybór dla każdego kto pragnie uprzątnąć gruz oraz inne tego typu odpady tworzące się w trakcie rozbiórek różnorodnych budynków oraz wyburzeniach. Roboty ziemne Lębork bez kłopotu uporają się z każdym wyzwaniem. Olbrzymie doświadczenie oraz nader solidna kadra są gwarancją satysfakcji klienta. Pomimo tego roboty ziemne Lębork prowadzą sprzedaż wszelkich znamienitych wyrobów z betonu. Doskonała i poważna firma zaprasza do współpracy na największym poziomie.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi koparką jaktorów »

  Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych robotach ziemnych. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Wynajmujemy koparki na godziny oraz od całego zlecenia. Zakres naszych prac to m.in zasypki fundamentów, kopanie pod ławy fundamentowe, niwelacje terenu, podnoszenie i obniżanie terenu, korytowanie pod kostkę brukową, utwardzanie dróg. Dowozimy również na teren budowy ziemię oraz kruszywa (piasek, podsyp, żwir, tłuczeń oraz gruz betonowy). W naszej ofercie znajdą Państwo również tłuczeń biały (węglano-wapienny), który mogą Państwo wykorzystać do dekoracji. Nasi operatorzy posiadają wieloletnią praktykę. Świadczymy również usługi w zakresie transportu HDS oraz wywrotkami. Zakres naszego działania to okolice miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Żyrardów, Jaktorów, Radziejowice, Żabia Wola, Brwinów, Milanówek, Żółwin, Książenice, Nadarzyn, Międzyborów itp.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »