Strony związane z hasłem 'Psychoterapia':

1 · 2 · następna strona »
 • IPP Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii »

  Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii jest Stowarzyszeniem powołanym formalnie w 1991 roku do podyplomowego szkolenia psychoterapeutów pracujących technikami psychoanalitycznymi zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Opisywana tu oferta jest własnością profesjonalnego Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej pochodzącego z Warszawy. Oferuje ono mnóstwo najróżniejszych usług które powinny zainteresować absolutnie każdego, kto tylko czuje, że potrzebuje jakiejkolwiek pomocy tego typu. Znaczną jego zaletą jest bogate doświadczenie oraz obecność wykwalifikowanych lekarzy – daje nam to całkowitą pewność co do tego, że dowolne leczenie w tym miejscu będzie całkowicie efektywne. Oferta jest tak rozbudowana, że może doskonale sprawdzić się zawsze, bez względu na nasze wymagania – jak najbardziej warto jest się w takim razie bliżej z nią zapoznać.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt, psychoterapia Katowice »

  Śląskie Gabinety Psychoterapii Gestalt. Psychoterapia Gestalt jako jeden z nurtów terapii humanistycznej kładzie nacisk na indywidualność każdego człowieka, a jego problemy traktuje jako wyraz niespełnionych potrzeb oraz wewnętrznych konfliktów, dlatego psychoterapia Gestalt jest doskonała. Jeśli cierpisz z jakiegoś powodu, odczuwasz lęki, masz problemy psychopatyczne nasz psycholog Katowice znajdzie idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że psychoterapia Katowice to dla nas żadna trudność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania a naszych usług.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Białystok »

  Na stronie będącej w sieci CEiT HUMANUM wynajdziecie Państwo wiadomości na takie tematy jak modle pomocy psychologicznej świadczone przez nasz zespół specjalistów. Wyszukacie też informacje o samym zespole, jaki jest w ciągłej gotowości by służyć Państwu pomocą. Jeśli potrzebujecie pomocy psychologicznej, nasi specjaliści zrobią wszystko żeby takową Państwu udostępnić o każdej porze.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda »

  Przeróżni terapeuci w kraju potrzebują miejsca, gdzie mogą zostawić ogłoszenie o swojej aktywności, tym co jakie formy kuracji wykorzystują a dodatkowo zareklamować swoje usługi. Naprzeciwko tym potrzebom wychodzi strona o terapii dobraterapia.info, w którym skupiamy specjalistów z rozmaitych dyscyplin. Psychoterapeutów, psychologów, rehabilitantów. Znajdzie się tu również miejsce dla ośrodków terapii, domów opieki i poradni terapeutycznych. Publikujemy również najświeższe wieści ze świata terapii oraz porady, którego terapeutę warto wybrać, by sobie pomóc. Logopeda na Ciebie czeka.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska psychoterapia »

  Zapraszamy wszystkich na moją stronę przeznaczoną tematyce psychoterapii. Przeglądając stronę poznasz historię psychoterapii, znane postacie, skuteczne metody leczenia. Co więcej odnajdziesz odpowiedzi na takie kwestie: kiedy trzeba zgłosić się do psychiatry bądź psychologa, gdzie i jak poszukiwać pomocy. Na stronie publikujemy również adresy solidnych poradni psychoterapeutycznych. Artykuły publikowane w serwisie pisane są przez osoby, które znają porządnie temat zaburzeń psychicznych. Uważam, że witryna przypadnie każdemu do gustu, jestem chętny na innowacyjne propozycje.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia małżeńska Warszawa »

  Wysokiej klasy usługi poleca INZPiRO. W naszej solidnej poradni psychologicznej w Warszawie pracują wysokiej klasy specjaliści. Do każdego przypadku podchodzimy osobiście, staramy się odnaleźć najkorzystniejsze rozwiązania. Pracownicy instytucji cały czas podnoszą swoje kwalifikacje i starają się dbać o swój rozwój. Placówka jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Psycholog w Warszawie z pewnością pomoże w rozwiązaniu problemów rodzinnych i małżeńskich. Specjalizujemy się m. in. w leczeniu nerwic, zaburzeń lękowych, Psychoterapia grupowa Warszawa. Proponowana terapia psychologiczna jest prowadzona rzetelnie, przez co można uzyskać pozytywne rezultaty. Oferujemy także pomoc dietetyka. Jest ona niezbędna w razie dolegliwości serca lub nerek. Właściwe odżywianie jest wymaganym elementem zdrowego stylu życia.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia DDA »

  Psychoterapia grupowa dla DDA obejmuje cykl spotkań terapeuty z klientami, które odbywają raz w tygodniu, gdzie jedna sesja trwa ok. 4h, lub raz na dwa tygodnie, kiedy praca grupowa trwa 7h, (obie z przerwami). Grupy liczą maksymalnie 12 osób, czas trwania terapii to 18 miesięcy, obejmujących przerwy wakacyjne. W czasie trwania cyklu zaplanowane są minimum 3 terapeutyczne wyjazdy weekendowe.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty poznań »

  Wielu z nas potrzebuje do czasu do czasu pomocy psychologa nie tylko w ramach porad psychologicznych, ale również badań psychologicznych oraz psychotestów. Tego typu usługi może zagwarantować nasza poradnia, która działa na poznańskim rynku już od wielu lat. Naszym Klientom gwarantujemy skuteczność oraz profesjonalizm.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w prkatyce »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym jakie błędy popełniali opiekunowie w Twoim wychowaniu? Psychoterapia to działalność opierająca się na wzajemnym zaufaniu specjalisty i klienta. Aby strzec interesy klientów i pomagać lekarzom istnieje zestaw uniwersalnych, ważnych norm etycznych obowiązujących w tym fachu.Nie ma jednej psychoterapii, składa się na nią kilka różnych podejść.W dzisiejszych czasach psychoterapia jest na tyle rozwinięta, że pozwoli nam na zwalczenie większości problemów psychicznych. Dbajmy o swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne!

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Katowice »

  Nasz Gabinet Psychoterapeutyczny na ulicy Kotlarza w Katowicach przedstawia wsparcie ludziom walczącym między innymi z przeszkodami emocjonalnymi w stosunkach interpersonalnych. Wykwalifikowana i fachowa kadra udzieli Ci praktycznej pomocy w nawiązywaniu nowych relacji z innymi, w zwalczeniu emocjonalnych ograniczeń w relacjach interpersonalnych. Za pośrednictwem naszej osobiście przystosowanej terapii odzyskasz asertywność i stabilizację w społeczeństwie. Zadbaj o to, żeby spotkania z ludźmi zaczęły przynosić radość i satysfakcję. Zachęcamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Zakres naszych usług zawiera medycyna psychoterapii, funkcjonalną kasację nałogów w stanie hipnozy, minimalizowanie zwiastunów leczenia chemioterapią w walce z nowotworem, trening hożego rozumowania i antystresu.Wyszukujesz instytucji interesującej się pomocą psychologiczną? Pragniesz wszechstronne badania kierowców i badania na broń? Odpowiednio przybyłeś - Gabinet Pomocy Psychologicznej z Poznania to jest niezmiernie zgodny zasób.Oprócz tego nasza organizacja spełnia pomiary kierowców, instruktorów prawa jazdy oraz egzaminatorów, na wózki widłowe oraz maszyny specjalistyczne, na aplikowanie i posiadanie broni, przewozy półproduktów niebezpiecznych również negocjatorów, asesorów oraz prokuratorów.Miło zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją firmową oraz skorzystania z usług Gabinetu Pomocy Psychologicznej w przyszłości.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  W szkole na zajęciach z wychowania fizycznego graliśmy w różne gry; byliśmy obrońcą, rozgrywającym, atakującym, podającym lub bramkarzem... Dostawaliśmy szarfę w określonym kolorze, na znak identyfikacji ze swoja drużyną. Podobnie w życiu. Wchodzimy w określone role, gramy w drużynie. Psychoterapia pozwala rozpoznać kolor szarfy, przynależność do drużyny, jakość i ważność meczu, na najważniejszym polu - polu naszego życia. Pozwala urealnić nasze możliwości zwycięstwa, drogi wyboru i podnieść jakość życia.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Szczecin »

  Psychoterapia-szczecin.org to gabinet psychoterapii oferujący pomoc w wyjściu z problemów emocjonalnych osobom dorosłym oraz dzieciom. Gabinet prowadzony jest przez Pana Roberta Butryna, który posiada wrodzoną zdolność odczuwania empatii.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź »

  O ile wymagasz pomocy profesionalnego i docenianego psychologa i psychoterapeuty w Łódzi to zachęcamy do odwiedzenia gabinetu psychoterapeutycznego i psychiatrycznego. Prowadzą go Maria i Rafał Pniewscy. Adres gabinetu to Łódź ulica Wyszyńkiego 5 czyli osiedle retkina. Skuteczna psychoterapia Łódź pomoże Ci jeszcze raz poczuć szczęscie płynące z dnia normalnego. Zadbaj o indywidualne zdrowie psychiczne.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rola terapeuty w grupie »

  Psychoterapia grupowa jest niezwykle skuteczną metodą na jakiekolwiek kwestie umysłowe. Godząc się na kurację grupową doznasz wielu interesujących doznań, nauczysz się pokazywać własne pomysły w klarowny sposób. Z naszej witryny internetowej dowiesz się jakie istnieją metody terapeutyczne, co to jest oraz na czym polega psychoterapia analityczna. Rejestrując się na kurację grupową istotne jest żeby wybrać dobrego terapeutę, który pomorze nam w sprawny sposób zakończyć z nałogiem czy też lękiem, który nas kłopocze. Przed podjęciem decyzji zapraszam na naszą stronę dowiesz się na co w największym stopniu zwracać uwagę w czasie terapii.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia w Poznaniu »

  Z pomocy HUMNI mogą korzystać rodzice posiadający kłopoty wychowawcze i nie tylko. Zapewniane jest doradztwo psychologiczne w niezwykle ogromnym zakresie. HUMANI Psychoterapia Poznań zapewnia porady psychiatry. Korzystając z usług można zlikwidować różne problemy emocjonalne, pozbyć się niesympatycznego niepokoju. HUMANI Psychoterapia Poznań przedstawia na witrynie sylwetki danych psychologów prowadzących psychoterapię w Poznaniu.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Pruszków »

  Instytut Psychologii Klinicznej i Psychoterapii ma swoją siedzibę w Pruszkowie w województwie mazowieckim. Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji bez wyjścia, cierpisz na depresję, masz trudności partnerskie czy wychowawcze, odczuwasz brak satysfakcji z życia, czujesz się wypalony zawodowo czy po prostu jesteś zainteresowany głębszym i lepszym zrozumieniem samego siebie zapraszamy na konsultacje psychologiczną/psychoterapeutyczną w celu ustalenia dalszego postępowania terapeutycznego.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna wrocław »

  Dyplomowany psycholog we Wrocławiu – mgr Dagmara Czarny zaprasza. W dziedzinie „psychoterapeuci Wrocław” jest to ceniona specjalistka od zaburzeń psychosomatycznych. Pomaga osobom z zaburzeniami nerwicowymi, fobiami, natręctwami i borykającymi się z nieciekawą sytuacją życiową (śmierć, stres, trudne stosunki z najbliższymi). Wszystkie osoby, które potrzebują wsparcia i pokazania zindywidualizowanych sposobów radzenia sobie z przeciwnościami, wybierając Gabinet Psychologiczny Wrocław, podejmują prawdopodobnie najlepszą dla siebie decyzję.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia poznawczo behawioralna »

  Strona internetowa poradni psychologicznej Psychodiagnostyka. Nasze usługi z zakresu pomocy psychologicznej są skierowane do zarówno dorosłych jak i dzieci. Nasze placówki mieszczą się w Nowym Targu oraz Krakowie. Stosowana przez nas terapia poznawczo-behawioralna to skuteczny sposób na leczenie zaburzeń psychicznych, co zostało udowodnione w badaniach naukowych. Dzięki zastosowaniu tej metody w naszej codziennej pracy możemy pomóc Państwu w uzyskaniu w większym stopniu kontroli nad tłumionymi emocjami oraz nawiązać lepszy kontakt z otoczeniem.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »