Strony związane z hasłem 'regały metalowe':

 • Wózki warsztatowe - Producent ROTAX »

  Firma Rotax jest producentem profesjonalnego sprzętu przemysłowego. W ofercie firmy znajdujemy wózki warsztatowe, które na pewno przydadzą się do garażu czy też różnych magazynów. Te nowoczesne pojazdy, mogą przewieźć nawet duże gabaryty towaru. Wszystko zależy od nośności danego modelu wózka. Wózki warsztatowe Rotax są dostępne w różnych modelach - z szufladami (wózki warsztatowe), w formie kosza lub palety (wózki towarowe). Wykonane są z solidnej stali i drewna, w różnych wymiarach. Ponadto firma oferuje meble metalowe m.in. szafy, meble biurowe.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Meble metalowe »

  Ciepło zapraszam na oficjalną stronę internetową przedsiębiorstwa Consiglio. Opisywana firma Consiglio International zajmuje się produkcją mebli z metalu takich jak np. szafy metalowe, szafy na broń, regały metalowe. Opisywana firma konstruuje także produkty metalowe z takich rzeczy jak np. rury cienkościenne i takich jak na przykład stal nierdzewna. Omawiana firma dysponuje takimi urządzeniami jak swój park maszynowy i ma na wyposażeniu takie narzędzia do przetwarzania metalu jak na przykład Trumpf, maszyny laserowe jak też sporo pozostałych urządzeń sterowanych komputerowo stosowanych do obróbki blach CNC jak i rurek cienkościennych. Historia firmy Consiglio sięga 1989 roku. Specjalność omawianej firmy skierowana jest głównie na tworzenie elementów metalowych na podstawie zleceń przyjmowanych od klientów. Omawiana firma współdziała z dużą ilością partnerów w Polsce jak i za granicą. Ponad 90% pełnej produkcji prezentowanej firmy kierowana jest na rynki zbytu zewnętrzne. Kolejny raz serdecznie zapraszam na oficjalną witrynę internetową firmy nazwanej Consiglio International. Mogę dać gwarancję profesjonalnej obsługi klienta jak i pełne zadowolenie, bez wątpliwości nie będziesz żałował.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lobby Meble Kraków »

  LOBBY MEBLE tworzą specjaliści w branży meblowej, których głównym celem jest kompleksowe wyposażanie wnętrz w meble biurowe i metalowe, poprzez dobór optymalnych rozwiązań.SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!12 414-06-90, 414-36-49KONTAKT@L-MEBLE.PL, BIURO@L-MEBLE.PLPosiadamy bardzo szeroki zakres asortymentu:- meble biurowe: do gabinetów, sal konferencyjnych, jak również meble recepcyjne oraz pracownicze;- meble metalowe: dla medycyny, biur, archiwów, warsztatów, jak również meble socjalne;- szafki ze schowkami, szafki ubraniowe do szatni pracowniczych, szkolnych, fitness klubów i siłowni;- każdego rodzaju fotele i krzesła;- regały metalowe stacjonarne i przesuwne do archiwów i magazynów.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »