Strony związane z hasłem 'robocza':

 • Drzewołazy »

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo odzież roboczą np.ubranie antyelektrostatyczne,ubranie spawalnicze,ubranie dla pilarza,odzież ochronną, obuwie robocze, obuwie medyczne, posiadamy kompletne wyposażenie BHP i PPOŻ, a także wiele innych produktów związanych z ochroną pracownika. Najważniejszą dewizą naszej firmy jest satysfakcja naszych klientów z sprzedawanych przez nas produktów. Każdy klient traktowany jest indywidualnie dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług jest na wysokim poziomie. Nasze atuty to: wysoka jakość produktów, korzystne warunki płatności, atrakcyjne ceny, rozbudowana sieć przedstawicieli, dowóz towaru do klienta, miła i fachowa obsługa, doradztwo i konsultacje. Hurtownia Polwex - Świat BHP

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia haftu komputerowego BORDADO »

  W naszej pracowni świadczymy usługi w zakresie haftu komputerowego stawiając na jakość, trwałość, estetykę i elegancję produktu. Naszymi klientami są firmy, zrzeszenia, koła oraz kluby, dla których haft jest alternatywną formą promocji marki i nośnikiem reklamy na:Koszulkach, czapkach, polarach, strojach ludowych, odzieży roboczej, dywanikach i pokrowcach samochodowych.Posiadamy również ofertę dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na prezent.Proponujemy ozdabianie: ręczników, pościeli, odzieży itp.Wykonujemy haft na materiałach własnych i powierzonych (tekstylia, tkaniny, dzianiny, skóra).Posiadamy katalog wzorów własnych, ale zrealizujemy także każdy projekt według pomysłu klienta.Wykonujemy skomplikowane, wielokolorowe wzory o powierzchni do 50 cm x 30 cm. Na czapeczkach maksymalna powierzchnia haftu ograniczona jest do 5,5 cm x 35cm.W naszej pracowni używamy sprawdzonych materiałów renomowanych firm.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzież reklamowa »

  Firma Texet Poland Sp. z o.o. jest częścią Szweckiego koncernu NWG. Byliśmy wyróżnieni przez znaczące magazyny i miesięczniki branżowe za dobrej wartości artykuły promocyjne. Dystrybuujemy odzież reklamową, oraz odzież roboczą. Nasza oferta nakierowana jest wyłącznie do pośredników i agencji reklamowych. Wieloletnie doświadczenie czyni, że sukcesywnie się rozwijamy i cechujemy się coraz większym profesjonalizmem.

  Przedsiębiorstwo Texet Poland Sp. z o.o. jest członkiem Szweckiego koncernu NWG. Byliśmy wyróżnieni przez odznaczające się magazyny i miesięczniki branżowe za dobrej jakości artykuły promocyjne. Rozprowadzamy odzież reklamową, oraz odzież roboczą. Nasza oferta skierowana jest tylko do pośredników i agencji reklamowych. Wieloletnia praktyka sprawia, że sukcesywnie się rozwijamy i cechujemy się coraz większym profesjonalizmem.

  Firma Texet Poland Sp. z o.o. jest częścią Szweckiego koncernu NWG. Zostaliśmy wyróżnieni przez znaczące magazyny i miesięczniki branżowe za dobrej jakości artykuły promocyjne i upominki reklamowe.Rozprowadzamy odzież reklamową, oraz odzież roboczą. Nasza oferta zwrócona jest tylko do pośredników i agencji reklamowych. Długotrwała praktyka czyni, że sukcesywnie się rozwijamy i charakteryzujemy się coraz większym profesjonalizmem.

  Usługi świadczone przez spółkę stoją na wysokim poziomie czego gwarantem są pozytywne opinie wśród naszych kontrahentów. Dystrybuowane przez nas kurtki, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Są praktyczne, ergonomiczne i bardzo wygodne. Proponujemy Państwu asortyment przyszykowany specjalnie na potrzeby kampanii reklamowych. Współdziałamy z renomowanymi i wartymi zaufania dostawcami, a nasza oferta jest w optymalny sposób dopasowana do potrzeb nabywcy.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polary »

  Koszulki z nadrukiem to niecodzienny pomysł na prezent dla najbliższych, który można dowolnie dopasowywać do jubilata. Wymyśl wzór który odda jego styl lub pasję, a bez wątpienia wywołasz radość na jego twarzy. Koszulki z nadrukiem wykorzystywane są również w formie reklamy, przez naniesienie na odzież loga lub hasła przedsiębiorstwa. Nowoczesne metody nanoszenia wzorów które stosujemy zapewniają trwałość i długowieczność nadruku. Nie zwlekaj, zobacz nasze gotowe koszulki na witrynie internetowej, i przekonaj się jakie niepowtarzalne wyroby oferujemy.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rękawice robocze Łódź »

  Należy mieć świadomość, że każda firma produkująca rękawice robocze Łódź ma obowiązek umieścić informację odnośnie substancji chemicznych stosowanych podczas badań, jak również stopień skuteczności. Rękawice robocze Łódź stosowane są do ochrony rąk w ciągu wykonywania czynności, które mogą narazić je na urazy albo wpływ niebezpiecznych czynników. Osłona przed niekorzystnymi substancjami to kluczowe zadanie stawiane przed rękawice robocze w Łodzi. Usługi BHP w Łodzi to z pewnością korzystna propozycja, która w pełni likwiduje kwestię dbałości o zagadnienia BHP w każdej firmie. Uzupełnienie ubrań ochronnych stanowią przede wszystkim rękawice, wśród których możemy wyróżnić rękawice bawełniane, gumowe czy wykonane z kauczuku nitrylowego.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ewart Haft Komputerowy Włocławek »

  Za pomocą haftu najlepiej wydobyty zostanie indywidualny charakter odzieży, a Państwa firma zyska spójną całość wizualną. Wykonany przez firmę EWART haft komputerowy jest doskonałym narzędziem do promocji Państwa firmy bądź produktów. Haft wykonujemy wykorzystując bogatą gamę kolorystyczną najlepszych nici hafciarskich na rynku. Mając na uwadze różnorodne potrzeby naszych klientów udostępniamy również gotowe, niezastrzeżone wzory hafciarskie.
  Naszym klientom oferujemy wykonanie projektu haftu komputerowego oraz doradzamy jego optymalną formę, wielkość i kolorystykę. Haft komputerowy i jego projekt wykonujemy za pomocą najbardziej zaawansowanych programów komputerowych do tworzenia wzorów haftu.
  Oferujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny. Teren działania Włocławek i okolice. Siedziba Wieniec.

  Haftujemy na materiałach własnych lub klienta:
  odzieży reklamowej
  odzieży roboczej
  koszulkach
  koszulach
  polarach
  kurtkach
  ręcznikach
  czapkach
  wykrojach (usługi dla szwalni)

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza odzież ochronna »

  W wielu zawodach podwładny musi nosić odzież roboczą bądź odzież ochronną. Ma ona za zadanie ochraniać go podczas pracy przed niekorzystnymi czynnikami i ewentualnymi urazami, niemniej jednak też zabezpieczać jego codzienne odzienie przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem. Liczącym się jak również szczegółami, uzupełniającymi odzież ochronną jak również roboczą, są również obuwie robocze, kaski, gogle i rękawice ochronne. Taką specjalistyczną odzież roboczą znajdziecie Państwo w internetowym sklepie Ubraniarobocze24. Oferuje on odzież najwyższej jakości, trwałą a także w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »