Strony związane z hasłem 'rozwód':

 • Windykacja piła »

  Biuro prawne BLCM znajduje się w Pile. W skład zespołu wchodzą czterej adwokaci- Piotr Bębas, Sebastian Lipiński, Andrzej Czyżyk i Paweł Makarski. Oferujemy pomoc prawniczą a także zajmujemy się obsługą prawną banków, spółdzielni mieszkaniowych i ośrodków zdrowia. Proponujemy także doradztwo w językach obcych. Zakres działalności biura zawiera takie sfery jak: prawo pracy, podatkowe, karne, bankowe, windykację, konflikty sądowe. Uposażenie naszej firmy określane jest w zależności od wypłacalności pieniężnych kontrahenta. Możliwy jest kontrakt godzinowy, zapłaty z góry lub prowizyjny.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Rozwód jest skrajnie ciężkim i stresującym czasem w życiu. Warto posiadać w tych chwilach pomoc znanego prawnika. W Krakowie profesjonalne usługi oferuje adwokat Sylwia Bartoszuk - to osoba doświadczona podchodząca do spraw swoich klientów z dużym zaangażowaniem.Z świadczonych przez tego adwokata zasięgnąć pomocy mogą też osoby prowadzące własną działalność. Realizuje pomoc w różnych sprawach gospodarczych, na przykład fuzji przedsiębiorstw, przekształcenia spółek lub ochrony właścicieli firm przed niekorzystnymi decyzjami. Pełne porady prawne z wielu zakresów prawa dostępne w siedzibie Pani Adwokat na Alei Pokoju 1A, Kraków.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód warszawa »

  Spółka Prawnicza SNOPCZYŃSKI ma siedzibę w Warszawie. Prowadzą ją adwokat Mikołaj Snopczyński i radca prawny Maria Snopczyńska. Zajmują się świadczeniem usług prawnych od 13 lat. Posiadają sporą praktykę i zapewniają kompleksową obsługę. Oferta zawiera prawo społeczne i karne, skarbowe, rodzinne, nieruchomości i ubezpieczeniowe. Oprócz tego Biuro uczestniczy w ściąganiu odpłatności i majątków. Porady da się uzyskać również mailowo. Weryfikacja jest gratisowa i nieomal bezzwłoczna.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Kancelaria adwokacka Kraków kierowana poprzez Annę Winkszno-Bartnik wykonuje usługi w obrębie poradnictwa ustawowego tudzież usług sądowych ze szczególnym uciskiem na przeprowadzanie spraw prawniczych. Adwokat Anna Winkszno-Bartnik specjalizuje się w przeprowadzaniu rozpraw cywilnych, praw spadkowych i dodatkowo obszernie rozumianym prawem rodzinnym między innymi problemami takimi jak rozwody Kraków. Ważnym okręgiem którym absorbuje się ów adwokat Kraków prawo karne: obrona, obwinienie tudzież pełnomocnictwo. Na stronie kancelarii znajduje się obszerny spis usług - włącznie z danymi o uprawnieniach oraz obowiązkach dotyczących osoby obwinionej ewentualnie pokrzywdzonej. Kancelaria adwokacka znajduje się tuż przy ulicy Ariańskiej 8 w Krakowie.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa »

  Kancelaria prawna Warszawa to gwarancja profesjonalnej obsługi prawnej. Oferujemy porady prawne dla osób indywidualnych oraz obsługę prawną dla przedsiębiorstw. Zakres usług kancelarii prawniczej Sławomir Mistewicz to sprawy lokalowe, sprawy majątkowe, sprawy rozwodowe oraz sprawy spadkowe. Dzięki zatrudnianiu najlepszych prawników jesteśmy w stanie pomóc każdemu, we wszelkich sprawach, oferując odpowiednie rozwiązania prawne. Nasza kancelaria prawna Warszawa to gwarancja profesjonalnej obsługi prawnej.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Moja życiowa historia - przypadki losu »


  Strona Moja Życiowa Historia powstała z myślą o tych wszystkich, którzy czują potrzebę podzielenia się swoimi przeżyciami, doświadczeniami czy problemami z szerokim gronem odbiorców.
  Nasza strona pozwala umieszczać swoje opowieści w odpowiednich działach zupełnie za darmo.
  Dajemy Ci możliwość pisania własnych artykułów i umieszczania ich na naszej stronie, dzięki czemu zostaną one przeczytane przez wiele osób. Najciekawsze historie są przez nas promowane i zawsze wyświetlają się jako pierwsze. Wprowadziliśmy system oceniania wpisów za pomocą gwiazdek, dzięki czemu dowiesz się czy Twój wpis spodobał się odbiorcom.
  Jeśli masz jakiś problem, doświadczyłeś dramatycznych przeżyć możesz się nim z nami podzielić.
  Jeśli skrywasz jakieś mroczne tajemnice które Cię dręczą nocami, wyrzuć je z siebie a na pewno poczujesz ulgę.
  Na stronie tej znajdziecie Państwo wiele różnych historii, ludzkich problemów, tragedii czy dziwnych doznań.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skarga na komornika »

  W życiu bywają przeróżne sytuacje, wobec tego powinieneś zawsze, ale to zawsze szukać pomocy pod hasłem komornik ile może zabrać. Wzory pism komorniczych to też jedna z problemów, które pomaga załatwić prawnik. Prawie 70 % ludzi w kraju wcale się nie przyznaje, że ma jakieś problemy z komornikiem, a to właśnie duży problem. Bardzo często stawiasz sobie pytanie komornik ile może zabrać? – a jeśli się postarasz to zupełnie nic. Komornik alimenty to jedna z najczęściej poruszanych kwestii podczas rozpraw rozwodowych. Masz problemy, a na dodatek nie masz pojęcia jakim sposobem się z nich uratować – jedyna propozycja, spójrz na komornik wzory pism. Komornik wzory pism stanowią kilkakrotnie problem dla ludzi, którzy muszą zmierzyć się z komornikiem, ale z całą pewnością fora komornicze są dla nich pewnym ułatwieniem.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poznań kancelaria adwokacka »

  Propozycję rozwiązania problemów prawniczych, oferuje uczciwa kancelaria prawnicza w Poznaniu. Na pewno prawnik z Poznania jest w stanie pomóc w sprawach dotyczących spadku lub podziału majątku. Adwokat wszystkie kwestie rozwiązuje w sposób rzetelny. Swoje doświadczenie zyskał pracując jako asystent sędziego. W obecnym czasie prowadzi własną kancelarię adwokacką. Wysokość wynagrodzenia, które prawnik otrzymuje jest zależna od rodzaju sprawy i jej charakteru. Prawnik, zanim przyjmie konkretną sprawę, pod każdym względem ją analizuje i ocenia jakie są szanse na jej wygraną. Swoje usługi świadczy z zakresu prawa cywilnego dotyczące m. in. spraw o świadczenia z umów, spraw o odszkodowania, spraw o podział majątku adwokat Poznań, prawa rodzinnego i opiekuńczego, dotyczące m. in. spraw o alimenty, spraw o rozwód i separację, prawa spadkowego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Adwokat udziela porad prawnych oraz asystuje w negocjacjach i zawieraniu umów. Zajmuje się również sporządzaniem pism procesowych.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna z Poznania »

  Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw w charakterze rozporządzenia gospodarczego, w tym przede wszystkim w zachowaniu przedsięwzięć sądowych i windykacji należności cywilnoprawnych. W Kancelarii specjalizują się w szczególności w prawie społecznym i prawie pracy, w tym dochodzeniu żądań przed organami ubezpieczeń społecznych, jako pełnomocnik podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Nasi pracownicy ciekawią się zagadnieniami dotyczącymi prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa oświatowego. W ramach wieloletnich praktyk zawodowych dysponujemy doświadczenie w kierunku systemowej obsługi prawnej spółek zarządzenia handlowego.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza kancelaria prawna w Poznaniu »

  Korzystając z Państwa grzeczności miło zapraszam do zapoznania się z zakresem usług prawnych dostarczanych przez naszą Kancelarię Prawną. Ciepło zapraszam do współpracy. Nasza Kancelaria Prawna zajmuje się świadczeniem stałej obsługi prawnej, jak też oferowaniem aktualnych porad prawnych dla podmiotów gospodarczych oraz osób indywidualnych. Zakres udzielanej pomocy prawnej dla przedsiębiorców włącza w szczególności takie dziedziny prawa niczym: prawo gospodarcze (handlowe), prawo cywilne, prawo upadłościowe, zlecenia publiczne, prawo spółdzielcze oraz prawo pracy.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Posiadanie solidnego prawnika jest niezwykle znaczące w licznych sądowych przypadkach. Istotne jest aby naszych interesów broniła osoba, której możemy w pełni zaufać i która nie rozczaruje naszych oczekiwań. Kancelaria adwokacka Moniki Różyckiej jest jedną z tych, które za pierwszeństwo stawiają dobro kontrahenta. Młody zespół w połączeniu z rzetelnością i profesjonalizmem gwarantuje skuteczne zadbanie o każdą sprawę, od spraw cywilnych i rodzinnych po sprawy karne. Uprzejmie zapraszamy na witrynę internetową w celu zapoznania się z zakresem usług kancelarii.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »