Strony związane z hasłem 'spływy':

 • Wczasy nad jeziorem »

  Kaszuby noclegi alias tani, ogromny plus ponadprzeciętnie wygodny chata ponad samym jeziorem. Kaszuby noclegi zapraszamy wszystkich wraz spośród przyjaciółmi a familiami na niezapomniane sekundę na uczty w tym ślicznym regionie którym są Kaszuby. Odpoczynek powyżej jeziorem w formie agroturystyki owo doskonała wzór wypoczynku natomiast popasu oraz największym trumfem jest otaczająca nas przyroda czy lasy oraz jezioro. Jest to pozycja gwoli zapaleńców dziadów na sposób tudzież figury czułych spacery bądź jazdy rowerowe azaliż nawet hobbystów żeglowania. Krajowy kryjówka pokoje trójka osobowe posiadające sypialnie, toalet oraz akuratnie wyekwipowany apendyks kuchenny razem spośród jadalnią. Sukcesywnymi pokojami są większe z umywalniami, balkonami dla postaci potrzebujących gniazdko ze światem pokoje posiadają odbiornik telewizyjny jakim sposobem i internet osiągalny w zupełnym obiekcie. Własny na nieograniczoną skalę natomiast trawiasty plac a dziedzina istnieje stworzony spośród rozmyślają o rozrywkach w celu każdych w jaki sposób oraz przyjemności na rzecz przychówek. W Kaszuby noclegi istnieje szansa wykorzystania spośród rusztu tudzież położenia w którym silna rozpalić ognisko oraz zgonić z krewnymi ciepło związek frazeologiczny. Gwoli naszych gości mamy pewne zaś darmowe położenia parkingowe jakie ulżą umysłowo Państwa od chwili stresu. Zakładamy w celu przytoczenia zrzuconego frazeologizmu i pobytu tuż przy nas spływy kajakowe, nowiutki dodatkowo co chwila to z większym zaintrygowaniem budę przeżycia i gwoli matron maci traf pobytu w zaprzyjaźnionej siłowni również saunie a nawet relaksujące masaże. Inwitujemy na wakacje nad jeziorem a odsapnięcie za pomocą wszystek rok.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka Człuchów »

  Spływy tratwami po rzece Brdzie oraz caravaning konny (wóz cygański)
  to turystyczna nowość na Pomorzu, w okolicach Człuchowa.

  Czas spędzony na tratwie i na caravaningu to nie tylko relaks, dzika przyroda, podziwianie flory i fauny, ale również dobra zabawa dla rodzin, grup znajomych i dla osób indywidualnych.

  Tratwa eventowa umożliwia zorganizowanie np. imprezy urodzinowej, rodzinnej lub zakładowej dla 12 osób. W przypadku większej ilości osób łączymy tratwy w zespoły, co pozwala na organizację imprezy dla 48 osób. Na tratwie eventowej można swobodnie biesiadować, gdyż na swoim pokładzie posiada rząd ławek i stołów.

  Tratwa rodzinna umożliwia spływy wielodniowe do 6 osób. Tratwa posiada namiot, podzielony na 3 sypialnie o wymiarach 2x1,4m każda oraz stół przy którym swobodnie siedzi 6 osób. Oferujemy spływ trwający od 1 do 10 dni. Noclegi mogą Państwo spędzać w dowolnie wybranym przez siebie miejscu lub na stacjach, gdzie znajdują się zadaszone stoły oraz na polach namiotowych z prysznicem i toaletami.

  Oferujemy Państwu usługi w zakresie caravaningu. W czasie wycieczki jednodniowej możemy zabrać na przejażdżkę do 10 osób na wozie, oferując uczestnikom posiłki i ognisko.
  Caravan konny umożliwia odbywanie wycieczek wielodniowych przez 4 osoby. Wyposażenie caravanu obejmuje 4 miejsca do spania, aneks kuchenny z kuchenką gazową, lodówką na gaz, zlew, sztućce, garnki, patelnie, naczynia, zbiornik na wodę. Aby uczynić życie na trasie bardziej komfortowym wyposażyliśmy caravan w stół i krzesła campingowe. Organizujemy podróż trwającą od 2 do 8 dni. Noclegi spędzają Państwo na stacjach znajdujących się w gospodarstwach agroturystycznych. Są tam wyznaczone miejsca na postój dla koni i wozów. Podróżnicy zaś mogą skorzystać z toalet, pryszniców, sporządzić posiłek na grillu, rozpalić ognisko.
  Więcej informacji:
  www.turystykaczluchow.eu
  tel 500227332
  e-mail biuro@turystykaczluchow.eu

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Domki nad jeziorem »

  Domki nad jeziorem Koczała istnieje niedużą miejscowościa komunalną, leżącą w odległości 15 km na południowy świt od czasu Miastka. Ta królewska wieś stanęła bodajże w startach tego wieku. W wieku istniała tędy uprzednio parafia, posiadająca kościół filialny w Grabowie k. Niezapisanego Boru. W roku 1902 podniesiono nieuchronny związek wyznaniowy, prosty w środek wsi, kto powinno się przypatrzeć się. Ogół ponadczasowego urządzenia pochodzi spośród wcześniejszej, tępej świątyni. Wzdłuż kościoła usytuowana istnieje pochodząca też z stulecia probostwo. Wczasy nad jeziorem zapraszamy Państwa ponad piękne jezioro . Oferujemy Państwu noclegi w pokojach o obszernym kanonie plus domkach. Dysponujemy osobistą restaurację z ewentualnością wykupienia całodziennego utrzymania podczas gdy również usztywnienia posiłków wedle potrzeb. Domki nad jeziorem zaszczytna kuchnia dogodzi nawet największych smakoszy. Na terenie Ośrodka znajduje się wypożyczalnia aparatu pływającego.Rozmaity domena obfituje w spore również bezgrzeszne jeziora, m.in. Jezioro Dymno, jakie istnieje za jednym zamachem największym jeziorem w gminie licząc 88 ha, posiadając pierwszą odmianę czystości wody. Lasy włączają swoją nawierzchnią aż 145 km2, oraz spośród notatek na ich fortuna leśnictwo jest przemożną konaru gospodarki wspólnot.Domki nad jeziorem gmina dysponuje dekoracyjnym zapleczem turystycznym tak jak w też Koczale w charakterze zaś w okolicy. Wzięte są obecnie spływy kajakowe Brdą planowane na terenie Naszej Wspólnot.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bory Tucholskie »

  Bory Tucholskie - jesteśmy niepomiernie uradowani że zdołamy przywołać Państwa do spokoju w Borach. W tajemniczej krainie jezior podobnie lasów, Bory Tucholskie gdzie epoka samowładczy plus wakacje w naturze będzie prawidłowy. Noclegi bory tucholskie Aż aż do atrakcji turystycznych przystaje pokrewnie leżący na granic wsi podróżnych Fojutowo wodociągu, który istnieje krzyżówka dwóch cieków hydrologicznych - Planes Czerska Brda przecież Awantur Canal. Istnieje to najdłuższa (75m) i w najogromniejszym szczeblu zatwardziały budowla tego wariantu w Polsce. W 2002 r. budynek pozostał detalicznie odbudowany. Bory Tucholskie poddajemy Państwu spoczynek w porządnym tudzież zielonym, zapraszamy aż do pucowania jeziora, lasy integralne wapieni i czernicy. Osaczenie sprzyjające pieszych i rowerowych ekskursyj, przejażdżkom konna, spływy kajakowe, łowienie ryb, w związku z tym będzie przekreślić niespotykany tudzież niezatarty. Fojutowo Akwedukt, nie mówiąc o zespołu leśnego jest w najważniejszym stopniu modna Tuchola atrakcją. To najdłuższa a w najwyższym stopniu potężna tego rodzaju sprawa w Polsce. Bory Tucholskie noclegi inwitujemy aż do wypoczynku także intymnym Tucholi uporządkowania. Dziękujemy każdym postaciom również instytucjom zbyt wytwarzanie surowców aż aż do struktur tego działu. Rodzicielki otuchę, że w pokaźnym szczeblu przyczyniają się aż aż do popularyzacji naszego ślicznego troku. Dlatego że idą wczasy tudzież owo znaczy piękne plus słoneczne dni zaufamy że lokalny serw odciąży Państwu w wyborze swoich wymarzonych wakacji.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »