Strony związane z hasłem 'studio fotograficzne':

 • Odbitki zdjęć »

  Odczuwasz niedomiar czasu, albowiem praca zawraca Ci w głowie niemal non stop? Kochasz przy tym fotografować? To właśnie dla ludzi takich jak Ty funkcjonuje www.fotosmart.com.pl, za jakiego pomocą w błyskawicznym tempie będziesz mieć szansę wywołać odbitki online. Nic Ci to nie mówi? Nie ociągaj się i zerknij na naszą stronę, na jakiej poznasz wszelakie ważne informacje odnośnie świadczonych przez nas usług. Zapewniamy, iż nie będziesz zawiedziony kwestią, jak wysokiej jakości fotki dzięki naszemu przedsiębiorstwu wywołasz! Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studio Vintage - studio fotograficzne w Krakowie »

  Studio Vintage to profesjonalne studio fotograficzne w Krakowie. Powstało z pasji i zaangażowania w fotografię, jak również grafikę, sztukę i dobry design. Wszystko to w wyjątkowym wnętrzu urządzonym w lekko industrialnym i minimalistycznym klimacie połączonym ze stylem lat 60-tych i 70-tych.

  Studio Vintage w skrócie: CYKLORAMA, SPRZĘT PROFOTO, KLIMATYZACJA, WŁASNE MIEJSCE PARKINGOWE, WI-FI, ANTRESOLA, WYNAJEM PRZESTRZENI, ZDJĘCIA, FILMY, EVENTY, ZAWSZE KAWA I HERBATA, MIŁA ATMOSFERA :)

  Oferujemy studio fotograficzne do wynajęcia – wysoki standard, profesjonalne wyposażenie i duża cyklorama pozwalają na realizację dowolnych projektów. Dysponujemy światłem zastanym, na jednej z długości ściany znajdują się okna. Wyjątkowego klimatu całemu miejscu nadaje antresola urządzona w stylu vintage.

  Studio Vintage to także idealne miejsce do niewielkich produkcji filmowych!

  Posiadamy również szeroki wachlarz usług fotograficznych. Oferujemy wykonywanie profesjonalnych sesji zdjęciowych w zakresie mody, portretu, produktu, jedzenia czy obsługi eventów. Realizujemy sesje komercyjne oraz zlecenia prywatne. Każdego traktujemy indywidualnie. Pracujemy przy tym z profesjonalnymi fotografami, wizażystami, stylistami
  i modelami.

  Studio Vintage to również bardzo atrakcyjne miejsce spotkań. Mamy idealne warunki do organizowania szkoleń, wystaw, projekcji filmowych, spotkań z twórcami i wielu innych artystycznych wydarzeń. Przyjazna atmosfera, dobry design oraz klimat miejsca inspiruje i pobudza kreatywność. Zapraszamy do działania razem z nami w Studio Vintage!

  Data dodania: 18 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna słupski »

  Nasi pracownic tworzą firmę z dużym doświadczeniem w branży. fotografia ślubna słupski Jesteśmy grupą fachowców, która w swoją pracę wkłada serce i maksimum zaangażowania, jednocześnie łączymy te ważne cechy ze sprawnym realizowaniem zamówień. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby wykonywane przez nas prace przynosiły zadowolenie naszym klientom jednocześnie dając nam maksimum satysfakcji. Naszą największą umiejętnością jest wideofilmowanie słupsk. Oferowane przez nas zlecenia. odpowiadają różnego rodzju standardom. Oferujemy także taką usługę jak kamerowanie. Wielu klientów cieszy nasza usługa fotografowania, i chwalą sobie nasze usługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf z krakowa »

  Zapraszamy Państwa do naszego profesjonalnego studia fotograficznego. Mamy kilkuletnie doświadczenie w fotografii oraz mamy bogate portfolio. Oferty sesji fotograficznych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu z nami drogą elektroniczną bądź osobiście w naszej siedzibie w Krakowie

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »