Strony związane z hasłem 'szkoła policealna':

 • Szkoła policealna Rzeszów »

  Jesteśmy instytucją oświatową, zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w edukowaniu. Zapraszamy do przedstawienia się naszą szkołą oświatową.
  Szkoła policealna Rzeszów można się do niej przyjść bez matury, wystarczy, że wypełniałeś ogólniak . W naszej szkole uczysz prawie za darmo. Przekonaj się i sprawdź nas.
  Na wybranych specjalizacji odbierasz od nas dwie pierwotne raty są gratis!
  Dla ambitnych ludzi, jakich nie nasyci jedna specjalizacja, może nauczać się na dwóch nurtach, a płacić tylko za jeden.
  Powiedz o nas swojemu przyjacielowi, a we dwójkę przyjmiecie bonifikatę w czesnym!
  Zapisz się do CKE-Wiedza razem ze znajomymi (min. 5 osób), a my zmniejszymy raty za naukę.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna Gdańsk »

  W tym momencie pragnęlibyśmy przybliżyć pobieżnie propozycję opcji edukacyjnych w ramach działań naszej szkoły. Pośród innych trójmiejskich szkół policealnych, możemy pochwalić się doskonałymi opiniami osób, które zdecydowały się podjąć tutaj dalszą edukację. Prezentowana tu szkoła policealna Gdańsk to doskonały wybór dla tych kandydatów, którzy bardzo chcą kontynuować swoją edukację w trybie zaocznym. Technik hodowca koni to jeden z zawodów, które można odszukać w naszej ofercie. Zajęcia kursowe z doświadczoną kadrą, jak również nowatorski system realizacji kursów są gwarancją tego, że zainteresowani kursanci będą po prostu najlepiej przygotowane do pracy w obrębie tego zawodu. Gorąco zapraszamy na nasz serwis jeszcze dziś.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »