Strony związane z hasłem 'tłuczeń':

 • Alarmy kraków »

  Poszukujesz firmy oferującej alarmy Kraków lub domofony Kraków? lub chcesz ulokować swoje pieniądze w monitoring to koniecznie zobacz naszą propozycję. Nasza firma- Maksys oferuję wszelkie elementy niezbędne do zabezpieczenia terenu własnego domu, bądź firmy przed włamywaczami. Skala naszego działania to również alarmy Bochnia a też systemy przeciwpożarowe kraków. Dzięki integracji w jednej centrali alarmowej systemu przeciwpożarowego, a ponadto czujek ruchu i stłuczeniowych wszelkie zdarzenia są natychmiastowo poruczane do systemu spółki ochroniarskiej, a oprócz tego jako sms na Twoją komórkę, dzięki czemu zdołasz na bieżąco monitorować bezpieczeństwo swojego mienia. System monitoringu który Państwu oferujemy oparty jest na najlepszym sprzęcie, a ponadto zaawansowanym oprogramowaniu do kontrolowania sprzętem monitorującym oraz archiwizacji nagranego materiału wideo.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie w Poznaniu Plewiskach OC »


  Assur jest przedstawicielem PZU oferując klientom z Poznań i okolic (Komorniki, Luboń, Plewiska, Dąbrówka) polisty PZU. Do najważniejszych ubezpieczeń należą - ubezpieczenia pojazdów (AC, OC, NNW), majątkowe (domów, mieszkań).Polisa Autocasco pozawala uniknąć właścicielom pojazdów dotkliwych skutków wypadków losowych takich jak wypadek czy kradzież. Dzięki temu ubezpieczeniu właściciel ma zabezpieczenia na pokrycie wszystkich strat. AC jest dobrowolne i w katalogu PZU występuje w wielu różnych odmianach. To powoduje że kuppujący może wybrać ubezpieczenie najlepiej dostosowane do jego oczekiwań. Uzupełnieniem polisy AC jest PZU Autoszyba, która dotyczy stłuczenia i pęknięcia szyb samochodów. Dzięki temu ubezpieczeniu ubezpieczony ma gwarancję sprawnej naprawy uszkodzenia i ochrony zniżek w AC.

  PZU to jedna z największych instytucji z sektora finansowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Historia PZU zaczynają się w 1803 r., kiedy utworzone zostało na ziemiach polskich pierwsze towarzystwoubezpieczeń. Powszechny Zakład Ubezpieczeń można uznać za długiej tradycji. PZU SA od początku istntnienia zapewnia kompleksową ochronę klientów. Polisy PZU obejmują wszystkie naistotnejsze obszary życia prywatnego, publicznego i gospodarczego.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie »

  Przedsiębiorstwo Bin-Bruk z Kostrzyna Wielkopolskiego obsługuje zleceniodawców indywidualnych i firmy z Poznania i innych miejsc na terenie Wielkopolski. Wykonuje usługi brukarskie. W usłudze układanie kostki betonowej, granitowej, łupka granitowego i kamienia polnego, jak również m.in. roboty ziemne, utwardzanie nawierzchni, odwadnianie terenu, wywóz nieczystości i operacje koparko-ładowarką. Doświadczona, wykwalifikowana kadra profesjonalistów oferuje rzetelność i wysoki standard wykonania. Bin-Bruk współpracuje z najlepszym wytwórcą kostki brukowej w tym regionie – firmą POZBRUK. Zapewnia dostarczanie i przewóz HDS materiałów (również wszelkiego rodzaju żwir, piasek, tłuczeń drogowy oraz spoiwo do zapraw budowlanych).

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi koparką jaktorów »

  Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych robotach ziemnych. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Wynajmujemy koparki na godziny oraz od całego zlecenia. Zakres naszych prac to m.in zasypki fundamentów, kopanie pod ławy fundamentowe, niwelacje terenu, podnoszenie i obniżanie terenu, korytowanie pod kostkę brukową, utwardzanie dróg. Dowozimy również na teren budowy ziemię oraz kruszywa (piasek, podsyp, żwir, tłuczeń oraz gruz betonowy). W naszej ofercie znajdą Państwo również tłuczeń biały (węglano-wapienny), który mogą Państwo wykorzystać do dekoracji. Nasi operatorzy posiadają wieloletnią praktykę. Świadczymy również usługi w zakresie transportu HDS oraz wywrotkami. Zakres naszego działania to okolice miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Żyrardów, Jaktorów, Radziejowice, Żabia Wola, Brwinów, Milanówek, Żółwin, Książenice, Nadarzyn, Międzyborów itp.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »