Strony związane z hasłem 'wrocław':

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Szkolenia Wrocław »

  Wynajem sal, sala konferencyjna, sala szkoleniowa sala komputerowa Wrocław. Sale mieszczą się na I piętrze w budynku C.H. Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Sale idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych i spotkań biznesowych.Proponujemy Państwu nowoczesną, ergonomiczną i klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 25 m2, dla sześciu osób i trenera/szkoleniowca oraz nowoczesną, ergonomiczną, przestronną salę szkoleniowo - komputerową o powierzchni 75 m2

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut Wrocław »

  Skup aut używanych z Wrocławia i okolic, lata 1995-2001. Firma oferuje bardzo korzystne warunki finansowe za auta wypielęgnowane z książką napraw. Plusem współpracy ze skupem jest szybkie odebranie zapłaty zgodnej ze stanem auta. Kosztorys auta można sporządzić, uzupełniając szczegółowy formularz, przekazywany do firmy poprzez jej portal. Po sprawdzeniu zawartych informacji pracownik firmy kontaktuje się z właścicielem auta i ustala szczegóły transakcji. Taka konsultacje jest darmowa i nie zmusza do skupu. Pojazd może być sprzedany w siedzibie firmy we Wrocławiu lub w jego okolicach w miejscu wymienionym przez klienta, np. miejscu zamieszkania. To dużo korzystniejsza – a przy tym zgodna z prawem – propozycja niż samodzielne szukanie chętnego czy wstawienie auta do komisu.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja przedszkola Wrocław »

  Wesołe Żabki to punkt przedszkolny i żłobek znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Akademii Medycznej. Stworzyliśmy to miejsce głównie z myślą o najmłodszych pociechach pracowników uczelni i studentów oraz rodzicach pracujących i mieszkających w okolicach Placu Grunwaldzkiego. Żłobek we Wrocławiu oferuje troskliwą opiekę dla najmłodszych. Kadrę pedagogiczną Żłobka tworzy zespół wykształconych, kreatywnych i odpowiedzialnych opiekunów, pedagogów specjalnych i pielęgniarek. Wesołe Żabki to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi i edukacji.
  Nasza kadra to ludzie z doświadczeniem pedagogicznym, nie bojący się wyzwań edukacyjnych, wykonujący swoją pracę z ogromną pasją, nastawieni na indywidualność dziecka, na jego potrzeby, pokazujący małemu(wielkiemu) człowiekowi świat w sposób ciekawy i atrakcyjny.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paintball na łuki na imprezę lub event - Wrocław »

  Przedsiębiorstwo bumper-tag.pl zapewnia świetne atrakcje na imprezy. Dysponuje w swojej ofercie bubble football Wrocław inaczej piłka nożna w dmuchanych kulach, archery tag innymi słowy paintball na łuki. Siedzibę swojej firmy posiadamy we Wrocławiu, lecz działamy na terenie całego kraju. Co więcej bumper-tag zajmuje się wszechstronną organizacją imprez i eventów integracyjnych dla firm. Niezmiernie ciepło zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ekologiczny wrocław »

  Ranczo Zdrowia oferuje artykuły ekologiczne, zdrowe i naturalne. Warzywa i owoce wyprodukowane w tzw. ekofarmach są rzeczywiście zdrowsze, a także mają znacznie większą ilość składników odżywczych i makroelementów, co sprawia, iż wpływają korzystniej na nasz organizm, a także zmniejszają ryzyko zachorowań na nowotwory i inne choroby.Zacznij zdrowo żyć. Liczenie kalorii nie wystarczy, aby nasze ciało skutecznie pozbywało się nagromadzonego tłuszczu. Okazuje się bowiem, że niektóre potrawy stymulują magazynowanie energii w komórkach tłuszczowych, a niektóre ułatwiają spalanie naszych fałdek.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotel w Wrocławiu »

  Na stronie która widnieje przed Tobą możesz dokonać rezerwacji na noclegi we Wrocławiu. Portal hotelu Polonia jest jasny i przejrzysty, do rezerwacji online służy nieskomplikowany silnik podłączony do strony. Warto przejrzeć galerię, zapoznać się z menu restauracji Galicja, bądź ofertą specjalną jeśli akurat jest dostępna. Śledzenie bloga najlepsze hotele we Wrocławiu, czy fan page Polonii pozwoli na bieżący wgląd w sytuację obiektu.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne »

  Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie - pomiary elektryczne. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - pomiary elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:
  - szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,
  - sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,
  - czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,
  - pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.
  Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:
  - oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,
  - przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji pomiary elektryczne.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Granitowe i marmurowe blaty kuchenne Wrocław »

  Granitowe i marmurowe blaty kuchenne Wrocław. Realizujemy projekty zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla dużych firm, od samego projektu po jego realizację. Naturalne kamienie nadają każdemu wnętrzu luksusowy wygląd, są niezwykle trwałe i służą przez wiele lat. Granitowe płyty i blaty są niezastąpione w kuchni, łazienkach, ze względu na swoją wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Tworzymy również kamienne schody, parapety, stoliki i kominki. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą dostępną na naszej stronie.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Wrocław »

  Firma Kanion Korporacja Sp. Z o.o. świadczy usługi w zakresie utrzymania czystości, oraz ochrony mienia i osób prywatnych.
  Podstawową formą działalności firmy jest ochrona fizyczna obiektów. Ponad to wykonujemy zadania sprzątania obiektów biurowych, przemysłowych i terenów zewnętrznych. Nasza firma ma siedzibę we Wrocławiu, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej: www.kanionkorporacja.pl

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbo Wrocław »

  Turbo-Centrum zajmuje się profesjonalną regeneracją turbosprężarek wszystkich producentów. Regeneracja turbosprężarek samochodów osobowych, aut dostawczych oraz maszyn rolniczych. Wysoka jakość świadczonych usług, gwarancja na wykonaną usługę. Do zrealizowanych napraw stosujemy jedynie oryginalne materiały zamienne. Posiadamy oddziały na obszarze całego obszaru Polski. Skontaktuj się z nami bądź odwiedź naszą stronę internetową WWW i zamów profesjonalną regenerację turbosprężarki.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kartony »

  Bezsprzecznie folia bąbelkowa w znaczącym stopniu ochrania kruche artykuły. Folia bąbelkowa Wrocław jest dostępna w najróżniejszych rozmiarach. By w prawidłowy sposób ochronić dany towar powinno się użyć kilku warstw folii. Z kolei folia stretch jest coraz powszechniej wykorzystywana przez firmy do owijania ładunków na paletach. Rynek klientów tego rodzaju folii cały czas się powiększa. Wiąże się to z rozwojem nowoczesnych form dystrybucji towarów. Folia stretch Wrocław jest najbardziej ekonomicznym sposobem pakowania artykułów. Stosuje się ją zarówno do pakowania niedużych artykułów, jak i do ładunków zbiorczych. Folia, która jest proponowana przez sklep internetowy restpak.pl, dobrze się klei. Pojedyncza warstwa starcza na to, żeby w całości pokryć owijaną powierzchnię. Folia skleja najrozmaitsze powierzchnie i stabilizuje ich położenie. Jest ona nieodzowna przy transporcie towarów na paletach. Dzięki jej sporej rozciągliwości powstaje efekt zacisku, który stabilizuje najrozmaitszego typu powierzchnie.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Kraków »

  Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu jakie czeka na każdego człowieka. Celem każdego fotografa jest sprawić, aby ten dzień ten uwiecznić – zachować najważniejsze i najistotniejsze wydarzenia z ceremonii ślubnych. Fotografia jest naszą pasją już od bardzo wielu lat, dzięki nam będziesz miał pewność, że te wyjątkowe chwile zostaną uwiecznione w sposób profesjonalny.
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą jak również do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura do wynajęcia Wrocław »

  Otwarcie inwituję na stronę wrocławskiej spółki developerskiej noszącej nazwę Vantage Development SA skojarzonej z firmą o nazwie Impel. Przedstawiana witryna zadedykowana jest jednej z inwestycji realizowanych przez opisywaną firmę. Inwestycja ta zwie się Promenady Epsilon, jest to budynek biurowy, jaki wznoszony jest w zakresie sporego kompleksu noszącego nazwę Promenady Wrocławskie. Biurowiec ten położony jest w centrum miasta Wrocław przy ul. Rychtalskiej. Promenady te są pierwszym etapem inwestycji, która obejmuje wyłonienie się 2 tysięcy mieszkań jak również 80 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowych. Wolno powiedzieć, że wydarzenie to jest jednym z największych na wrocławskim rynku developerskim. Budynek biurowy posiada przestronne wnętrza, jakie daje możliwość na zaaranżowanie w naturalny sposób oświetlonych pomieszczeń biurowych, oraz upraszcza ich zagospodarowanie.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut Wrocław »

  Skup Aut Kłodzko, Skup Aut Lubin bądź Skup Aut Wałbrzych, to oddziały SKUPU AUT WROCŁAW. Dość duży obszar działań skupu sprawia, że każdy kto zamierza w szybkim czasie odsprzedać samochód, przy udziale SKUPU AUT WROCŁAW może tak zrobić. Darmowa wycena auta, również online, jak również atrakcyjne ceny sprawiają, iż jego oferta charakteryzuje się zainteresowaniem, nie tylko na terenie województwa dolnośląskiego.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  W skali roku kolektory są w stanie pokryć do 65% zapotrzebowania na energię potrzebną do przygotowania ciepłej wody użytkowej, a niektórych przypadkach także wspomagać centralne ogrzewanie. Dzisiejsza sytuacja na rynku energii wręcz wymusza na nas szukania rozwiązań które pozwolą nam ograniczyć jej zużycie.
  Zajmujemy się montażem kolektorów słonecznych, systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, wodnych, kanalizacyjnych, gazowych i sanitarnych dla klientów indywidualnych (domy jedno lub wielorodzinne, mieszkania), oraz firm i instytucji.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi ogrodnicze Wrocław »

  Agencja PLUS GARDEN to grupa młodych ludzi, która oferuje usługi ogrodnicze w tym projektowanie ogrodów. Tym, w czym najlepiej się czujemy, jest planowanie oraz realizacja zieleni zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i biznesowych.
  W naszych projektach kierujemy się dogmatem zrównoważonego rozwoju, dzięki czemu planowana przestrzeń jest dobrze wpasowanym elementem okolicy, nie zaprzepaszczając osobistego stylu odpowiadającego oczekiwaniom zleceniodawców.
  Polecamy odwiedzenie naszej strony internetową, gdzie opublikowaliśmy zdjęcia z naszych realizacji oraz wyszczególniliśmy nasze usługi ogrodowe.
  Naszą propozycję adresujemy do mieszkańców województwa dolnośląskiego, czyli miasta Wrocław, ponieważ właśnie tam mamy swoją siedzibę.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne wrocław »

  Hotel AMBER BUSINESS & SPA to doskonała lokalizacja na relaks, bankiet, czy wyjazd. Znajduje się na Trasie przez Kotlinę Kłodzką, pośród zieleni i lasów. Posiada 30 komfortowych pokoi, lokal gastronomiczny, sale konferencyjne, kącik kawiarniany, teren indiański, centrum kosmetyczne, duży parking. Hotel ma w ofercie catering dla firm i osób indywidualnych, urządza śluby, przyjęcia komunijne, eventy, przyjęcia dla dzieci, zabawy na dworze. Indiański świat na terenie 3 ha to świetne położenie na piknik, party z grillem i potańcówką. Hotel AMBER to magiczne miejsce.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • ARI rusztowania wynajem rusztowań Wrocław »

  Najtaniej we Wrocławiu wynajmujemy rusztowania ramowe fasadowe oraz przejezdne. Najkrótsze terminy realizacji. Obsługujemy zarówno osoby prywatne - przy budowie domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, w zabudowie wolnostojącej i szeregowej jak również firmy, w tym również deweloperskie, przy obsłudze dużych inwestycji. Wysoka jakość rusztowań i obsługi. Wykonujemy projekt zabudowy rusztowania, dostarczamy na miejsce, montujemy a po zakończeniu prac odbieramy rusztowanie z placu budowy. Najniższe ceny, najkrótsze terminy.

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna wrocław »

  Dyplomowany psycholog we Wrocławiu – mgr Dagmara Czarny zaprasza. W dziedzinie „psychoterapeuci Wrocław” jest to ceniona specjalistka od zaburzeń psychosomatycznych. Pomaga osobom z zaburzeniami nerwicowymi, fobiami, natręctwami i borykającymi się z nieciekawą sytuacją życiową (śmierć, stres, trudne stosunki z najbliższymi). Wszystkie osoby, które potrzebują wsparcia i pokazania zindywidualizowanych sposobów radzenia sobie z przeciwnościami, wybierając Gabinet Psychologiczny Wrocław, podejmują prawdopodobnie najlepszą dla siebie decyzję.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup samochodów »

  Skup aut Wrocław - nie trać pieniędzy na przygotowywanie samochodu do sprzedaży, zaufaj fachowcom w tym obszarze. Odkupimy Twój samochód jeszcze w dzień zgłoszenia. Z nami zyskasz czas, pieniądze i nerwy. Nie czekaj, zadzwoń lub przyjdź do biura, a dowiesz się ile możesz dostać za swój samochód. Darmowa wycena auta w siedzibie firmy, przez telefon lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. To nie reklama, rzeczywiście tak działamy. Na rynku motoryzacyjnym przeprowadziliśmy setki udanych transakcji, wszystkie zawsze zgodnie z prawem. Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku.
  Skup aut Wrocław- Zapraszamy

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »