Strony związane z hasłem 'zdjęcia plenerowe':

 • A Perfect Image Studio - Wysublimowana Fotografia Ślubna »

  TEN DZIEŃ zdarza się tylko raz. To WASZ DZIEŃ. A my dzięki naszej pasji jaką jest fotografia możemy tylko uwiecznić jego wyjątkowość, aby pozostał w pamięci WASZEJ i WASZYCH BLISKICH.Trudno tu ująć wszystkie możliwe oczekiwania Państwa Młodych z jakimi może zetknąć się fotograf podejmujący się przygotowania relacji z dnia zaślubin. Dlatego zawsze proponujemy spotkanie w celu ich sprecyzowania i przedstawienia indywidualnej propozycji.Oczywiście jako wiodącą pamiątkę przede wszystkim wykonujemy zdjęcia plenerowe czy studyjne. Jednak niebagatelne znaczenie dla Nowożeńców mają inne wydarzenia z tego jakże pięknego dnia. Dlatego w ramach naszej propozycji znajduje się zwykle reportaż obejmujący moment błogosławieństwa, ceremonii w kościele, przyjęcia weselnego aż po tradycyjne oczepiny.To właśnie te szczególne elementy obok pleneru zasługują na utrwalenie na lata.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Kielce »

  Katarzyna Książek zajmuje się fotografią ślubną od kilku lat i jest to jej pasja.
  Zobaczcie fotki z dotychczasowych sesji na stronie www.
  Katarzyna Książek zawsze służy pomocą i jest otwarta na wszystkie propozycje. Umie wybrać doskonałe miejsce pleneru, które jest wypróbowane i w którym wykonane fotografie mogą poruszać zmysły. Do wyboru Państwa Młodych pozostawia czy fotografie mają być bardziej dynamiczne lub bardziej spokojne.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK »

  FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK KINGA CHODOŃ-JANUS WITA PAŃSTWA NA Paginie ZWIĄZANEJ Z Fotką ŚLUBNĄ Natomiast ARTYSTYCZNĄ. FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK Pod warunkiem Intrygują PAŃSTWA ZDJĘCIA PLENEROWE, Weselne, Przelotne, Dążą Kraj Specjalnego FOTOGRAFA W MIEJSCOWOŚCIACH:USTKA, LĘBORK,KOBYLNICA, SŁAWNO, SŁUPSK, KOSZALIN,TO FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK KINGA CHODOŃ-JANUS Istnieje IDEALNYM WYBOREM. FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK Paczka A – 700,00 PLN Reportaż spośród upichceń, reportaż z ceremonii kościelnej czyli USC, otucha, uskutecznienie pleneru w innym dniu,Odbierają Państwo:krążek z 30 kalkami ewentualnie 60 odbitek w pudełku (format 15×21) dojazd aż do 50 km w pańszczyźnie dysk ze odwołaniami w obszernych rozdzielczościach (ok. 100 zdjęć).FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK Talia II - 1100,00 PLN Dokument z przygotowań, ceremonii kościelnej czyli USC, gody aż do prymarnego tańca stworzenie pleneru w innym dniu, FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK Zdobywają Państwo: płyta z 40 reprodukcjami czy 80 kalki w pudełku (format 15×21) dostęp aż do 50 km w wypłacie dysk ze unieważnieniami w soczystych rozdzielczościach (ok. 150 zdjęć).Powinno się w takim razie patrząc wspomnieniem bezprecedensowych dni na pamiątkowe fotografie, widzieć na odwołaniach żywiołową rozkosz, uśmiech terminem również silny dno plus łzy. FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK W organizowaniu moich prac gonię zatajonego „błysku w oku”, staram się znajdować się niezauważalnym rejestratorem uczuć, próbującym dojść do drzemiącej w gościu przyrody. Ogół owo po owo żeby zablokować na zawżdy magie sekundy. Zapraszamy do najlepszego FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Bielsko »

  Zajmujemy się sprzedażą fotografii, zdjęć w 100% profesjonalnie przygotowanych, oryginalnych ujęć na różne tematy. U nas znajdziesz zmysłowe akty, zdjęcia plenerowe, pokazy mody, fotografie znanych osób, zdjęcia natury. Napisz do nas, by wykorzystać je do swoich celów!

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Szczecin »

  Profesjonalna fotografia ślubna, sesje narzeczeńskie, panieńskie/kawalerskie, zdjęcia rodzinne i inne. Ślub jest jedną z najważniejszych chwil w życiu, dlatego daję z siebie wszystko, aby uchwycić jak najwięcej niepowtarzalnych momentów i emocji, tak abyście zawsze, gdy otworzycie album poczuli się tak jak tego jedynego wyjątkowego dnia.

  Data dodania: 17 10 2017 · szczegóły wpisu »