Strony związane z hasłem 'żłobek':

 • Rekrutacja przedszkola Wrocław »

  Wesołe Żabki to punkt przedszkolny i żłobek znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Akademii Medycznej. Stworzyliśmy to miejsce głównie z myślą o najmłodszych pociechach pracowników uczelni i studentów oraz rodzicach pracujących i mieszkających w okolicach Placu Grunwaldzkiego. Żłobek we Wrocławiu oferuje troskliwą opiekę dla najmłodszych. Kadrę pedagogiczną Żłobka tworzy zespół wykształconych, kreatywnych i odpowiedzialnych opiekunów, pedagogów specjalnych i pielęgniarek. Wesołe Żabki to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi i edukacji.
  Nasza kadra to ludzie z doświadczeniem pedagogicznym, nie bojący się wyzwań edukacyjnych, wykonujący swoją pracę z ogromną pasją, nastawieni na indywidualność dziecka, na jego potrzeby, pokazujący małemu(wielkiemu) człowiekowi świat w sposób ciekawy i atrakcyjny.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek poznań »

  Nasz Klub Malucha Żuczki zapewni wszystkim dzieciom profesjonalną opiekę w oparciu o wysoki poziom wiedzy oraz doświadczenie. Żuczki to prywatne przedszkole i żłobek dostosowane do potrzeb najmłodszych klientów.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek w Chorzowie Wesoły Poranek »

  Placówka „Wesoły Poranek” mieści się w Chorzowie przy ul.Powstańców 68 w byłej szkole podstawowej. Po uzyskaniu zgody Prezydenta Miasta przystąpiono do prac remontowych. Adaptację budynku na placówkę opieki dziennej dla dzieci do lat 3 przeprowadzono pod nadzorem służb; sanepidu, przeciwpożarowych i inspekcji pracy. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i higienę naszym podopiecznym. W wyposażeniu placówki znajdują się: - sale zabaw i posiłków - sypialnie - gabinety specjalistyczne - pomieszczenie socjalne - pomieszczenia gospodarcze - kuchnia mleczna oraz zmywalnia naczyń - szatnie - łazienki - wózkownia - plac zabaw i rekreacji Placówka rozpoczyna działalność od 01.09.2010r. Zapisy od 01.05.2010r.Informacje dotyczące działalności „Wesoły Poranek” można uzyskać: - Luiza Łuszczew; tel.: 606-871-964 - Urszula Strzelczyk; tel.: 606-189-882

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Poznań »

  Centrum Rozwoju Edukacji UNIWERSYTET MALUSZKA obejmuje przedszkole i żłobek. Są to jednostki doskonale zorganizowane cieszące się zaufaniem coraz większej masy rodziców. Warsztaty przebiegają pod czyjnym okiem cenionych wychowawców. Metoda wychowawcza Montessori, ucząca dzieci samodzielności, jest jedną z wielu ciekawych idei, stosowanych przez zatrudnionych tu wychowawców. Na stronie wirtualnej przedstawiony jest codzienny rozkład zajęć. Rodzice mogą mieć więc możliwość wglądu w to co robią ich dzieci. Pedagodzy koordynują urodziny dla dzieci Poznań. Można zamówić nie tylko zorganizowanie urodzin dla dzieci, także chrztu lub komunii na obszarze Poznania. Ponadto działa - wewnątrz UNIWERSYTETU MALUSZKA w Poznaniu - szkoła rodzenia. Program mieści w sobie ćwiczenia fizyczne, wykłady z ginekologiem, położną i psychologiem.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »