Strony związane z hasłem 'żwir':

 • EcoZwierz - Żwirek drewniany dla zwierząt. »

  EcoZwierz to firma, która pozyskuje i sprzedaje żwirek drewniany dla zwierząt.
  Żwirek ten wykonany jest ze sprasowanych trocin drzew liściastych i iglastych. Jest całkowicie biodegradowalny, czyli przyjazny środowisku.
  Przeznaczony jest dla gryzoni, kotów i ptaków.
  Żwirek drewniany dla zwierząt nie powoduje alergii, absorbuje nieprzyjemne zapachy i można go łatwo usunąć w toalecie.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Babij Przemysław lębork sprzedaż »


  Proponujemy klientom roboty ziemne Lębork - pracę w której dzierżymy gigantycznego doświadczenie oraz mamy niezbędne koparki. Dzięki temu prace wyrównujące podołamy wykonać sprawnie i skutecznie. Prace ziemne to główna usługa w szerokiej ofercie naszej firmy, prowadzimy również wynajem maszyn budowlanych. Nacisk kładziemy na wszechstronność oferowanych prac, skutkiem tego posiadamy prywatną żwirownię. Prywatna kopalnia odkrywkowa żwiru daje firmie Przemysława Babij alternatywę zaproponowania Państwu licznych kruszyw stosowanych w budowlance. Zostań jednym z dużej grupy zadowolonych zleceniodawców.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ulman - złomowanie, węgiel, roboty ziemne Śląsk »

  Podstawowy zakres działalności naszej firmy to sprzedaż detaliczna i hurtowa.W naszym asortymencie znaleźć można:kamieńwęgielpiasekżwiroraz wiele innych materiałów sypkich.Świadczymy także usługi transportowe mało i wielkotonażowe oraz usługi koparko-ładowarką. Nasze produkty charakteryzują się niezwykłą wydajnością i atrakcyjnymi cenami.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lebork maszyny budowlane wynajem koparek »

  Oferujemy klientom roboty ziemne Lębork - pracę w której dzierżymy wielgachne obycie i posiadamy istotne maszyny budowlane. W skutek tego prace niwelacyjne zdołamy dokonać prędko a także fachowo. Roboty wyrównujące określamy jako główna pozycja w bogatej ofercie naszego przedsiębiorstwa, prowadzimy też wynajem maszyn budowlanych. Liczymy na wszechstronność oferowanych usług, toteż mamy swoją żwirownię. Prywatna kopalnia odkrywkowa żwiru umożliwia nam alternatywę dostarczenia Państwu przeróżnych materiałów stosowanych w branży budowlanej. Dołącz do szerokiej gromady usatysfakcjonowanych zleceniodawców.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lebork firma »

  Dziedzina budownictwa oznacza nie tylko firmy parające się tworzeniem nowych inwestycji, lecz również realizujące różne prace z innych dziedzin. Wśród nich jest przykładowo robienie dróg dojazdowych z odpadów betonowych. Fachowcy wykonujący takie działania zajmują się zarówno uprzątaniem gruzu, jak i kolejnym jego wyeksploatowaniem.Firmy działające w dziedzinie budowlanej w dużej ilości przypadków proponują sprzedaż produktów budowlanych, surowych, takich jak piasek i żwir jak również półproduktów, takich jak bloczki z betonu, pustaki, mokra masa z betonu, beton towarowy i przemysłowy, elementy służące do podsypki pod kostkę brukową.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamień dekoracyjny »

  Nasza firma trudni się sprzedażą kamienia ogrodowego dla zaspokojenia potrzeb klientów indywidualnych jak i centrów oraz sklepów ogrodniczych.
  Zastosowanie kamienia w budownictwie i aranżacjach terenów zielonych gwarantuje unikalność indywidualnym realizacjom. Kilkanaście lat pozwoliło nam na dopracowanie wielu szczegółów. Dzisiaj możemy powiedzieć o sobie z dumą, że weszliśmy do ścisłej czołówki polskich firm specjalizujących się w dystrybucji kamienia i grysów ozdobnych.
  W naszym asortymencie mieści się kilkanaście rodzajów kamienia ozdobnego, grysy i żwiry kolorowe w różnych granulacjach oraz keramzyt.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lębork sprzedaż żwiru betonu »


  W celu wyrównania gruntu tuż po destrukcji budowli jesteś zobligowany znaleźć firmę cieszącą się zniewalającą reputacją i mającą w posiadaniu wymagany do podanych robót rynsztunek. Zlecając niwelację powierzchni firmie Przemysława Babij masz możesz być pewny, że roboty ziemne Lębork zostaną zrealizowane w pełni profesjonalnie. Na naszej stronie internetowej wyszperasz sporą dawkę wiadomości dotyczących firmy, wykonywanych usług również fotki maszyn, które mamy. Zatrudnionym u nas robotnikom dajemy do użytku wyspecjalizowane a także najnowocześniejsze koparki. Zobacz elementy naszej oferty na naszej stronie.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie »

  Przedsiębiorstwo Bin-Bruk z Kostrzyna Wielkopolskiego obsługuje zleceniodawców indywidualnych i firmy z Poznania i innych miejsc na terenie Wielkopolski. Wykonuje usługi brukarskie. W usłudze układanie kostki betonowej, granitowej, łupka granitowego i kamienia polnego, jak również m.in. roboty ziemne, utwardzanie nawierzchni, odwadnianie terenu, wywóz nieczystości i operacje koparko-ładowarką. Doświadczona, wykwalifikowana kadra profesjonalistów oferuje rzetelność i wysoki standard wykonania. Bin-Bruk współpracuje z najlepszym wytwórcą kostki brukowej w tym regionie – firmą POZBRUK. Zapewnia dostarczanie i przewóz HDS materiałów (również wszelkiego rodzaju żwir, piasek, tłuczeń drogowy oraz spoiwo do zapraw budowlanych).

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport hds rzeszów »

  Zajmujemy się transportem oraz załadunkiem, rozładunkiem HDS, materiałów budowlanych, palet, kręgów betonowych, kostki brukowej itp. Oferujemy załadunek transport i rozładunek HDS. materiałów budowlanych ; towarów na paletach; maszyn i urządzeń; kostki brukowej; baraków, kontenerów; materiałów niestandardowych; wynajem auta na godziny; nietypowe usługi transportowe. Oferujemy również transport wywrotką materiałów sypkich, piasek, ziemia, żwir, węgiel, itp. Dysponujemy różnymi pojazdami w zależności od potrzeb

  Data dodania: 25 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi koparką jaktorów »

  Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych robotach ziemnych. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Wynajmujemy koparki na godziny oraz od całego zlecenia. Zakres naszych prac to m.in zasypki fundamentów, kopanie pod ławy fundamentowe, niwelacje terenu, podnoszenie i obniżanie terenu, korytowanie pod kostkę brukową, utwardzanie dróg. Dowozimy również na teren budowy ziemię oraz kruszywa (piasek, podsyp, żwir, tłuczeń oraz gruz betonowy). W naszej ofercie znajdą Państwo również tłuczeń biały (węglano-wapienny), który mogą Państwo wykorzystać do dekoracji. Nasi operatorzy posiadają wieloletnią praktykę. Świadczymy również usługi w zakresie transportu HDS oraz wywrotkami. Zakres naszego działania to okolice miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Żyrardów, Jaktorów, Radziejowice, Żabia Wola, Brwinów, Milanówek, Żółwin, Książenice, Nadarzyn, Międzyborów itp.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »