Tania telefonia internetowa

Firma ToNet jest właścicielem sieci SuperVoIP.pl. Jest to sieć telefonii internetowej, która, wykorzystuje technologię VoIP. Przynosi ona wiele korzyści użytkownikom. W obrębie sieci połączenia są darmowe a z numerami z zewnątrz dużo tańsze niż u pozostałych. VoIP ma serwery zlokalizowane w Polsce, daje to najlepszą jakość połączeń. Oprócz tego propozycja obejmuje masę atrakcyjnych usług, np. predictive dialer, sip trunk. Pozwalają na obniżenie wydatków na obsługę firmy i czynią ją innowacyjną w łączności z klientami. Voip to wirtualna centrala telefoniczna i wirtualny fax.

Szczegóły strony www.supervoip.pl:

Podlinkuj stronę www.supervoip.pl:

Tania telefonia internetowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Telefony komórkowe »

  Najczęściej telefon komórkowy kupujemy w salonie jakiegoś operatora, gdyż tam można podpisać umowę i zapłacić za telefon niewiele. Markami, które nas najbardziej interesują tutaj w Polsce, to Nokia, Sony Ericsson, LG oraz Samsung. Jest też kilka innych, które coraz częściej są kupowane. Nasza strona poświęcona jest tym wszystkim markom, a forum dodatkowo operatorom telefonii komórkowej, takim jak np. Plus czy Orange.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki »

  Na naszej stronie, która znajduje się w internecie chcemy przedstawić Państwu sprężarki śrubowe Dempsey. Jest to jeden z modeli sprężarek, które wytwarzamy i sprzedajemy. Poza wytwarzaniem i sprzedażą zajmujemy się także reperowaniem tych sprężarek. Jeżeli poszukujesz solidnej sprężarki śrubowej to ten wariant sprężarek śrubowych powinien Cię ogromnie zaintrygować. Zapraszamy do współpracy, wielce liczymy na to, że będzie to wartościowa kooperacja.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • VoIP »

  AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Samsung Avila GT-S5230G »

  Wszystko dla użytkownika telefonu samsung avila, znajdziesz tu takie tematy jak news, internet, technologia nie wiesz jak skonfigurować telefon? to nie problem znajdziesz poradniki pokazujące jak skonfigurować telefon oraz dowiesz się jak połączyć się z internetem za pomocą Samsung New PC Studio 1.5.1 wszystko przejrzyściej wyjaśnione krok po kroku. Możesz też przeczytać recenzję ocenę i test dowiedzieć się jakie kryje funkcje w dziale dane techniczne, lub jeszcze dowiedzieć się jaka sieć komórkowa jest na topie wszystko za darmo

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery szpiegowskie »

  Kontrola GPS, podsłuch komórki czy podobnie monitorowanie komputera ma do zaoferowania nasz sklep detektywistyczny. W ofercie znajdziecie również urządzenia podsłuchowe takie jak podsłuchy GSM, dyktafon mini kamery szpiegowskie. Nie licząc tego mamy zróżnicowane urządzenia takie jak wykrywacz podsłuchów, wykrywacz kamer lub zagłuszacz GSM. Świadczymy dodatkowo usługi mające na celu wykrywanie podsłuchu.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Call center »

  Zaawansowane usługi cloud computing: cloud Call Center, cloud IVR, cloud PBX, cloud CRM, telemeeting. Dostarczamy klientom innowacyjne rozwiązania biznesowe umożliwiające efektywne przekazywanie danych i zarządzanie w firmie a także poprawianie wyników sprzedaży. Projektujemy i dostarczamy usługi w modelu cloud computing, dzięki czemu nasi klienci mają zdalny dostęp do usług, nie muszą instalować złożonego programu. Dla firm pragnących zwiększyć swoją sprzedaż oferujemy nowoczesny system call center.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domofony Wrocław, skrzynki pocztowe Wrocław »

  Domofony obecnie są dostępne w sklepach w zróżnicowanej postaci o przeróżnej kolorystyce i kształcie. Dużo producentów dostarcza swoje domofony wzbogacając sklepy o coraz to lepsze towary. Dbając o wygodę i bezpieczeństwo użytkowników systemy domofonowe są ewidentnie łatwe w operowaniu oraz mało podatne na zniszczenia dzięki specjalnym materiałom, a także nie podatne na uszkodzenia. Oferowane są systemy domofonowe cyfrowe, systemy analogowe oraz systemy analogowo - cyfrowe.
  Ku oczekiwaniom klientów, którzy szukają domofony do założenia, wymiany, i elektronikę, unifony lub panele do naprawy a także wymiany przygotowaliśmy takie zestawienie asortymentu, by każdy zainteresowany kupił to co jest mu potrzebne.
  W związku z rozwojem cywilizacyjnym domofony zaczynają być montowane w skrzynkach pocztowych jako element tworzący jeden zestaw, co wpływa na obniżenie kosztów tej skrzynki pocztowej a także łatwość założenia. Końcowy efekt praktycznie taki sam. Cieszymy się skrzynki na listy Wrocław oraz domofonem w jednym. Nie musimy instalować kilku niezależnych domofonów i skrzynki pocztowej.
  Przeciwko wandalizmowi domofony Wrocław są tak zabezpieczone aby zniweczyły wszystkie przejawy prób zniszczenia.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów Jaworzno »

  Organizujesz transport grupy ludzi? Proponujemy: autokar - wynajem. Jaworzno posiada doskonale wyposażene Centrum Wynajmu Floty, które zapewni transport krajowy i zagraniczny luksusowymi i bezpiecznymi pojazdami, które są komfortowe i nowoczesne. Nasi zawodowi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie instruktorskie. Dysponujemy zarówno autokarem jak również 9-osobowym oraz 17-osobowym busem, dlatego w zależności od grupy proponujemy wynajem autokaru. Jaworzno leży przy trasie Katowice - Wrocław dlatego łatwo trafić do nas.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audiokonferencje »

  Telemeeting oferuje jednostkom usługi do komunikacji grupowej na odległość. Dedykowane funkcjonalności umożliwiają łatwą i skuteczną współpracę nawet 240 osób w różnych położeniach świata. Firma posiada w swojej ofercie dwa modele usługi: Telemeeting Zamawiany oraz Telemeeting Adhoc. Pierwszy z nich wymaga określenia czasu trwania i liczby uczestników oraz zamówienia telekonferencji przez Panel Administracyjny dostępny na stronie www. Z Panelu można również zarządzać meetingiem, a system ma możliwość automatycznego wydzwaniania partycypantów. Telemeeting Adhoc umożliwia zorganizowanie spotkania w dowolnym momencie, bez konieczności wcześniejszego wyznaczenia godziny rozpoczęcia ani liczby uczestników. Daje też możliwość indywidualnego ustawienia parametrów pokoi telekonferencyjnych i zmiany numerów PIN bez przymusu kontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta. Oba oferowane wzorniki gwarantują oszczędność czasu oraz kosztów - nie wymagają powiększonej infrastruktury ani specjalnego programu. Darmowe aktualizacje i serwis leżą po stronie dostawcy.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »