Chirurgia plastyczna Podkategoria: Chirurgia plastyczna

 • Korekta nosa Warszawa »

  W współczesnych czasach domena taka jak chirurgia estetyczna zyskuje jeszcze więcej zaciekawienia. Dużo pań i panów decyduje się na różne zabiegi z tego obszaru licząc na to, że finalnie osiągną wygląd, o którym zawsze śnili. Obecnie chirurgia plastyczna to dziedzina wykonywana w licznych ośrodkach. Są to placówki profesjonalne i specjalistyczne, a jedną z takich jest ośrodek doktora Lembas, w której całość odbywa się pewnie i uważnie. Tak, aby którykolwiek klient poczuł się gruntownie i by w mgnieniu oka i bez żadnych konsekwencji mógł pozyskać to, o czym śni.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korekta nosa »

  Nos to nader istotna część buzi. Nie wszyscy mogą jednak pochwalić się niskim i przystojnym noskiem. Czasami niekształtny i np. zbyt ogromny nos czyni, że cała twarz wygląda niesłychanie nieatrakcyjnie. Co można z tym zdziałać? W dzisiejszych czasach zaradzenie tego typu problemom jest w gruncie rzeczy bardzo łatwe. Wszystko dlatego, że w każdej chwili można zadecydować się na taki zabieg jak korekta nosa. Korektura nosa to zabieg bardzo skuteczny i w pełni pewny w naszej placówce.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Modelki »

  Światek mody nie jest tak bajeczny jak większość ludzi myśli. Praca modelki to istna harówka. Co dzień, niewiasty zajmujące się modą poddawane są ogromnej dawce stresu. Muszą sobie radzić z wieloma przeciwnościami losu, które często spotykają je między innymi podczas sesji fotograficznych. Niewiasty te dbają o swoje ciało także zawsze wyglądać znakomicie oraz być przyszykowane do sesji fotograficznej czy pokazu. Dla ludzi nie mających pojęcia o modzie, zawód top modelki może wydawać się prosty i przyjemny, ale za pewne żadna z profesjonalistek nie zgodzi się z taką opinią.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna w Lublinie »

  Centrum Medyczne Medicos oferuje konsultacje chirurgów plastycznych w swoim ośrodku w Lublinie. Nasi specjaliści zaproponują najlepszy zabieg z dermatologii estetycznej. Wykonujemy zabiegi korekcji nosa, operacje uszu oraz inne zabiegi poprawiające wygląd ciała. Na wszystkie zabiegi lecznicze i kosmetyczne udzielamy dogodnych rat. Oferujemy leczenie zaćmy matodą fakoemulsyfikacji. U nas mogą Państwo poddać się chirurgicznemu leczeniu chrapania.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lipoliza laserowa »

  Jeśli tylko musisz wprowadzić jakieś modyfikacje w swoim wyglądzie zewnętrznym, koniecznie musisz sprawdzić stronę śląskiego lekarza medycyny Marka Klara, chirurga estetycznego, specjalizującego się w dziedzinie chirurgii estetycznej. Wśród prowadzonych usług i zabiegów musimy wymienić takie usługi jak: plastyka chirurgiczna brzucha, usuwanie znamion, blizn i żylaków, powiększanie i rekonstrukcję biustu, czy też lipoliza laserowa podbródka, ud, pośladków, a także innych części Twego ciała.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna - nowa strona:

Adres: