Ciąża Podkategoria: Ciąża

 • Dianatal żel porodowy »

  Żel położniczy Dianatal - wyrób medyczny klasy IIa CE 0197- ułatwia przebieg porodu,- oszczędza siły matki i dziecka,- chroni dno miednicy, pochwę i krocze.Żel położniczy Dianatal tworzy warstwę przylegającą do ściany pochwy (warstwę poślizgową), która zmniejsza siły tarcia. Dziecko łatwiej przesuwa się przez kanał rodny. Dzięki temu przebieg porodu jest łatwiejszy, a pochwa - chroniona. U pierworódek żel Dianatal skraca okres wypierania płodu o 30% (o 26 min), u kobiet rodzących bez znieczulenia zewnątrzoponowego skróceniu o 30 % (o 106 min) również ulega całkowity czas porodu. link text

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Rzeszów »

  Moje nazwisko to Zbigniew Parkot i jestem znanym specjalistom w materiach ginekologi w Rzeszowie. Panie jako istoty delikatne dbają o swój stan zdrowia w sposób fenomenalny, jednakże są przypadłości, których kobieta nie jest stanie sama, bez pomocy ginekologa odkryć. Ja jako ginekolog rzeszów posiadam w tych sprawach 20 letnie doświadczenie. Przez ten długi czas mojej praktyki pomogłem setkom kobiet.
  Moim głównym zadaniem jest troska o właściwy stan zdrowia moich pacjentek. Jednocześnie nie zaniedbuję różnorakich możliwości, które mogą oddziaływać na stan zdrowia pań.
  Dbanie o każdy detal to jest właściwe podejście, aby być zadowolonym ze swojego zdrowia, dla tego panie, które chodzą na wizyty profilaktyczne, w moim gabinecie są pod stałym nadzorem i są pewne swojego organizmu.
  Ciągłość opieki jaką prowadzę - Wam jako kobietom przynosi luksus w kwestiach intymnych w pracy czy obowiązkach domowych.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Https://lekosfera.pl »

  Czopki to dla aptek nie wyłącznie środki farmakologiczne oraz dermokosmetyki. Owe tez worek lekarski, efekty spray wspomagające odporność, środki do higieny truchła chociaż głębi werbalnej, preparaty na odchudzanie, ale także czopki https://lekosfera.pl/product/paracetamol-hasco-czopki-125-mg-10-szt-113. Szaniec, które wolno określić jako kosmetyki apteczne, wśród których znajdziemy dobry krem pod oczy: https://lekosfera.pl/category/pielegnacja-ust-i-oczu-oczy-215. Wiele z nich produkowana żyje przez postaci, które nie są nader słabe choć bezcelowo wzięte na mleczko. Pielęgnacja acz są owe fabrykanci najczęściej powiązani czy korzystający z techniki stricte farmakologicznych do piłce – czopki dla dziećmi. Leki na katar, kaszel, czy paznokcie jako konserwacja. Przeszły producent wytrwa w ogóle wóda termalna bardzo ciekawym incydentem specjalizującym się na lekarstwo https://lekosfera.pl/category/leki-41. W przeciwieństwie jednak to tabletek i syropów, wszelki ich krem jednak funkcjonalnie przechowuje regeneruje, np. serum do cerze (czy owe na dzień, czy na noc, poprawiający gęstość.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dawcynasienia - Strona G#322;�wna »

  Kto Może zostac dawcą nasienia

  mężczyźni w wieku 18-40 lat
  osoby zdrowe fizycznie i psychicznie
  osoby, które nie posiadają w rodzinie w pierwszej linii pokrewieństwa żadnych chorób natury genetycznej sięgając do trzeciej generacji, a więc do dziadków
  tylko osoby heteroseksualne
  osoby nie uzależnione od leków, narkotyków, alkoholu lub innych używek
  osoby nie cierpiące na choroby zakaźne, takie jak żółtaczka B, C, HIV, choroby weneryczne, tropikalne, itp.

  Co oferujemy

  Każdy dawca po pozytywnej weryfikacji i badaniach otrzymuje wynagrodzenie w wysokosci 580zł -1200zl jednorazowo za oddanie ustalonej dawki nasienia.
  W przypadku negatywnych winików badań kandydat otrzymuje 120zł rekompensaty
  Każdy dawca nasienia może w ciagu roku oddać od 5 do 24 razy nasienie. Pózniej następuje przerwa na 12 miesięcy i ponownie można podjąc współprace.
  Zapewniamy 100% dyskrecje i anonimowośc dawcy

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubrania ciążowe »

  Prowadzimy sklep internetowy i stacjonarny dostarczający przyszłym mamom modną odzież ciążową: duńskiej marki MAMA LICIOUS, odzież ciążową polskiej firmy BRANCO, odzież do karmienia firmy ZIABAQLU oraz bieliznę do karmienia firmy NATURANA i BENEFIT. Nasz obfity asortyment daje szansę przyszłym mamom na wybranie dla siebie wymarzonego stroju, który będzie spełniał swoje zastosowanie a przy tym kobieta będzie się prezentowała modnie, nowocześnie, światowo. Sprzedawane przez nas ubrania są uszyte z najlepszych gatunków oddychających materiałów z elastycznych tkanin i dzianin maksymalnie podonoszące komfort noszenia. Naszym priorytetem jest wygoda, elegancja oraz zadowolony kilent.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strefa Rodzinka | Rozwój dziecka zdrowie szpitale szkoły żłobki opinie »

  Portal rodzinny zawierający ciekawe artykuły z zakresu: bezpłodność, ciąża, poród, dziecko, zdrowie, wychowanie, rozwój, rodzina. Zachęcamy do dodawania opinii na temat: żłobków, przedszkoli, szkół rodzenia i szpitali z Waszego rejonu. Podzielcie się z nami opinią na temat miejsc przyjaznych rodzinie i smacznymi przepisami kulinarnymi również tymi dla alergików, cukrzyków, kobiet w ciąży i matek karmiących. Zachęcamy do skorzystania z możliwości darmowego dodawania ogłoszeń jeśli chcecie sprzedać wózek, wyprawkę, fotelik samochodowy, łóżeczko, odzież ciążową, zabawki.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarz ciąży »

  Sporo kobiet w ciąży szuka informacji na ten tematy czyli jak się przygotować do urodzenia, jak się odżywiać, jaka dieta dla rodzicielki w ciąży będzie właściwa?? te i inne informacje są nadzwyczaj istotne, dlatego właśnie to mnie nakłoniło do wykonania strony kalendarz-ciazy.net. Na witrynie jest rozpisane całkowity czas ciąży, który jest podzielony na czterdzieści tygodni. Informacje na witrynie pisane są przez lekarzy specjalizujących się w temacie ciąży, więc informacje są jak najbardziej aktualne.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Twój osobisty lekarz »

  Ogólne stwierdzenie że oblegany doktor bezwzględnie bywa lekarzem który zajmuje listę znachorów jako ten z najlepszych albo najbardziej efektywnych ekspertów. Okazjonalnie bywa niestety adekwatne z prawdziwością, gdyż nadmieniony dobry lekarz, którego bierze się za adekwatnego okazuje się albo kiepski albo najzwyczajniej przechwalony. Ciężko stwierdzić gdzie znajduje się z tym ambaras lecz bezdyskusyjnie wskazane jest skoncentrować się na prawdzie że specjalność medyków nie non stop podąża w parze z ich specjalnościami albo talentami albowiem nie ma co wymyślać iż by stać się dobrym duszpasterzem należy czuć powołanie natomiast w sprawie medyków okazuje się gruntownie tak samo bo musi być rzetelne powołanie. Osobiście skontruj sobie na kwestia co na kaszel mokry w lodowate listopadowe spacery. W przeciwnym wypadku nie istnieją możliwości tak aby człowiek w własnej specjalizacji leczył doskonale. Odbywa się to ponieważ w ramach reguły że jakkolwiek czynisz, wykonuj to najlepiej jakim sposobem jesteś w stanie. Chociażbyś porządkował bruk - wykonuj to gdybyś malował obraz niby mesjasz. Nie będzie owo misja jasna ale godzi się posiadać intencjonalność że wyłącznie będąc ginekologiem zidentyfikuje nowotwór natomiast bezpłodność. Dla medyka są nadzwyczaj łatwe do sprecyzowania tylko wówczas naprawdę wybiera się pracę medyka. Praca spełniana z zaciętością, również z dużym ofiarnością i zrozumieniem dla jego złych momentów i smutkiem i niepewności jakie toż w każdym fachu się zdarzają. Wiec pożądane byłoby dysponować kompletną wiedzę iż czasami wybieramy znanego medyka albowiem jest najwybitniej godny uwagi, przecież wszak może być faktem iż optymalniejszym znachorem jest obywatel jaki posiada mniej głośne nazwisko jednak ma ogromną podniecenie do własnego nie łatwej pracy.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Macierzyństwo »

  Witryna www.dlarodzinki.pl to serwis dla młodych mam. Mnóstwo porad. Poruszamy kwestie jak np. macierzyństwo, zdrowy tryb życia, karmienie niemowląt, czy też związane z tym rozszerzanie diety niemowląt, szczepienia, gorączka u dziecka i wiele innych. Wyszukasz tu odpowiedzi na istotne pytania związane z dzieckiem i prawidłowym rozwojem. Oprócz tego tematy dla rodziców odnośnie zakupów, rodziny. Polecamy.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ciąża

Ciąża - nowa strona:

Adres: