Zdrowie Uroda Kategoria: Zdrowie Uroda

Zdrowie Uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Odżywki loreal »

  Dotrzymaj kroku najnowszym trendom stylizacji. Nasz sklep zajmuje się sprzedażą oryginalnych produktów Kerastase, Wella oraz LOreal. Oferujemy kosmetyki oparte na nowatorskiej technologii i inspirowane najnowszymi trendami. Już nie musisz kupować w wielu miejscach. W naszym sklepie posiadamy pełną ofertę produktów L`Oreal Professionnel i Kerastase. Zapraszamy do naszego sklepu z profesjonalnymi kosmetykami do włosów.

  Data dodania: 15 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Szczecin »

  Zależy Ci na zdrowych i pięknych zębach? Wiesz, że ich stan wpływa na stan całego organizmu? Na pewno zdajesz sobie sprawę, że jest to związane zarówno z regularnym myciem i nitkowaniem zębów, ale i z wizytami u stomatologa. Dla sporej części osób dentysta to uosobienie bólu i przykrych momentów związanych z leczeniem. Tak jednak nie musi być. Jeśli wybierzesz leczenie w klinice Stomatologia na Podzamczu lecznie będzie krótkie oraz bezbolesne.

  Data dodania: 07 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Protetyk Warszawa »

  Protetyka stomatologiczna to ważne zagadanienie jeśli chodzi o zdrowie jamy ustnej, gdyż dzięki odpowiednio osadzonej protezie możliwe jest utrzymanie funkcji żucia także u osób w podeszłym wieku. Dobry protetyk Warszawa potrafi sprawić, że proteza służąca jako zęby będzie funkcjonować prawidłowo do końca życia, oczywiście przy odpowiednio regularnych wizytach oraz wymianie czy to elementów protezy czy jej całej. Zachęcamy do skorzystania z usług protetycznych w warszawskiej klinice Impladent.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla implantologów »

  Implantologia jest dość świeżą dziedziną stomatologii, dlatego zanim wybierzesz stomatologa, który zajmie się Twoim uzębieniem, zrób porządny rekonesans. Jeśli nie masz czasu, wybierz jednego z masterów implantologii zrzeszonego w Implant Masters Poland - to stowarzyszenie, które zrzesza posiadaczy dyplomu Master of oral implantology, którzy postanowili stworzyć organizację tworzącą wspólne standardy leczenia, organizować szkolenia dla implantologów, a także promować implantologię.

  Data dodania: 02 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie zębów Grudziądz »

  Stomatologia jest jedną z ważniejszych dziedzin medycyny, a jej podstawą jest profilaktyka. Jeśli jednak ktoś zaniedbuje codzienne mycie zębów bądź regularne wizyty u dentysty, wtedy może pojawić się problem ze zdrowiem zębów. W niektórych wypadkach nie da się ich uratować. Konieczne jest wtedy usuwanie zębów grudziądz. To, że ząb zostanie usunięty, nie znaczy, że pozostanie po nim dziura. Możemy zastąpić go implantem i licówką, co gwarantuje, że ząb pozostanie zdrowy i silny już zawsze.

  Data dodania: 02 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg stomatolog Olsztyn »

  Zdrowie zębów to podstawa jeśli chodzi o zdrowie jamy ustnej, a także całego organizmu. Ludzie często nie są świadomi, jak bardzo leczenie zębów może im pomóc wpłynąć na zdrowie całego organizmu. Leczenie w większości przypadków może przebiegać pod okiem każdego stomatologa, a czasami przydatny jest chirurg stomatolog olsztyn.

  Zapoznaj się z ofertą Specjalistycznej praktyki stomatologicznej dr Elżbiety Sujki i już dziś zacznij dbać o zdrowie swoich zębów!

  Data dodania: 02 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Terapia si bytom »

  W naszym gabinecie prowadzona terapia to zabawowa forma zajęć, mająca na celu usprawnianie bazowych systemów sensorycznych wspomnianych wyżej (propriocepcji, przedsionka i dotyku). Wyrównując braki w tych trzech terapeuta ułatwia małemu pacjentowi zintegrowanie pozostałych, czyli wzroku, słuch, węchu i smaku. Dodatkowo na postawie diagnozy planowana jest terapia dziecka w specjalnie do tego celu wyposażonym gabinecie oraz jej dalszy ciąg, czyli dieta sensoryczna do realizacji w domu (kilka podstawowych zaleceń, czy zadań będących kontynuacją terapii w warunkach codziennego funkcjonowania dziecka).

  Data dodania: 02 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Gdańsk »

  Piękny i biały uśmiech to coś, co dla wielu osób jest wyznacznikiem sukcesu. Codziennie picie herbaty, kawy czy wszystkiego, co zawiera kwas fruktozowo-glukozowy sprawia, że biel naszych zębów słabnie i zęby żółkną i tracą dawną urodę. Mycie zębów zwykłą pastą często nie pomaga bądź wymaga więkzsej cierpliwości i na efekty trzeba czekać dużo dłużej. Prostszym i bardziej efektywnym sposobem na białe zęby jest wybielanie zębów metodą Prevdent bądź Beyond. Zachęcamy do skorzystania z tych zabiegów w Nawrocki Clinic w Gdańsku.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Białystok »

  Protetyka to wszystkie działania, które mają wpływ na wygląd zębów, a więc jego kształt, wypełnianie braków oraz kolor. Do zabiegów składających się na protetykę składa się wybielanie zębów, implantologia czy zakładanie protez zębowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą gabinetu Medix w Białymstoku, który wykonuje zabiegi implantologiczne na najwyższym światowym poziomie. W trosce o Pacjentów klinika została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz zadbaliśmy o bezprzewodowy dostęp do sieci, a więc wifi.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda dziecięcy wrocław »

  lek. Marek Stępniewski - Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W ramach poradni przeprowadzamy: diagnostykę i leczenie chorób narządu ruchu; diagnostykę i leczenie chorób i urazów kręgosłupa; diagnostykę i leczenie chorób i urazów stawu kolanowego, biodrowego, ramiennego, skokowego; kontrole po leczeniu operacyjnym; leczenie zmian zwyrodnieniowych stawów; leczenie entezopatii; leczenie bocznych skrzywień kręgosłupa u dzieci; ocenę radiogramów, badań tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego dotyczących narządu ruchu; ocenę postępów leczenia schorzeń ortopedycznych i urazów narządu ruchu; kontynuację leczenia złamań kości i zwichnięć stawów. Wykonujemy zabiegi: blokady stawowe; punkcje stawowe; terapię osoczem bogatopłytkowym; terapię leczenia bólu

  Data dodania: 20 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie Uroda