Psychologia Podkategoria: Psychologia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • IPP Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii »

  Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii jest Stowarzyszeniem powołanym formalnie w 1991 roku do podyplomowego szkolenia psychoterapeutów pracujących technikami psychoanalitycznymi zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  W ogromnych miastach, jak np. Warszawa wiele ludzi żyje w uporczywym stresie. Wówczas życie ma od czasu do czasu sensacyjne tempo, któremu nie każdy może dać radę. Nadmierny stres może wywierać złe działanie na nasze zdrowie, zarówno fizyczne, oraz psychiczne. Podczas gdy nie czujemy się na siłach aby sobie zaradzić z tym zagadnieniem, to może powinniśmy zwrócić się do osoby, która będzie potrafiła nam pomóc. Taką osobą jest na przykład psychiatra Warszawa to miasto, w którym można odszukać sporo dobrych specjalistów z tej specjalizacji. Możemy popytać znajomych albo odszukać odpowiednią osobę w sieci Internetowej. Naturalnie tego rodzaju usługi nie należą do najtańszych, ale na pewno korzystnie jest przeznaczyć znaczne pieniądze na polepszenie naszej zdolności zarówno fizycznej i psychicznej. Kiedy będziemy potrafili radzić sobie z emocjami,wówczas nasze życie nabierze zupełnie innego kształtu. Staniemy się spokojniejsi, będziemy się lepiej wysypiać i bardziej uśmiechać.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Opisywana tu oferta jest własnością profesjonalnego Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej pochodzącego z Warszawy. Oferuje ono mnóstwo najróżniejszych usług które powinny zainteresować absolutnie każdego, kto tylko czuje, że potrzebuje jakiejkolwiek pomocy tego typu. Znaczną jego zaletą jest bogate doświadczenie oraz obecność wykwalifikowanych lekarzy – daje nam to całkowitą pewność co do tego, że dowolne leczenie w tym miejscu będzie całkowicie efektywne. Oferta jest tak rozbudowana, że może doskonale sprawdzić się zawsze, bez względu na nasze wymagania – jak najbardziej warto jest się w takim razie bliżej z nią zapoznać.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt, psychoterapia Katowice »

  Śląskie Gabinety Psychoterapii Gestalt. Psychoterapia Gestalt jako jeden z nurtów terapii humanistycznej kładzie nacisk na indywidualność każdego człowieka, a jego problemy traktuje jako wyraz niespełnionych potrzeb oraz wewnętrznych konfliktów, dlatego psychoterapia Gestalt jest doskonała. Jeśli cierpisz z jakiegoś powodu, odczuwasz lęki, masz problemy psychopatyczne nasz psycholog Katowice znajdzie idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że psychoterapia Katowice to dla nas żadna trudność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania a naszych usług.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice »

  Masz problemy z samym sobą? Nie potrafisz znaleźć dla siebie miejsca? Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wizyta u psychologa, który pomoże Ci wyjść z tej depresji. Nasza pani psycholog Jadwiga Jakrzewska pomoże rozwiązać ten problem.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Białystok »

  Na stronie będącej w sieci CEiT HUMANUM wynajdziecie Państwo wiadomości na takie tematy jak modle pomocy psychologicznej świadczone przez nasz zespół specjalistów. Wyszukacie też informacje o samym zespole, jaki jest w ciągłej gotowości by służyć Państwu pomocą. Jeśli potrzebujecie pomocy psychologicznej, nasi specjaliści zrobią wszystko żeby takową Państwu udostępnić o każdej porze.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Terapeutyczny mgr Magdalena Olech »

  Oferta prezentowana przez Terapię Lublin stworzona jest dla dzieci oraz dla dorosłych.
  Pomocą terapeutyczną praktykowaną przez terapeutę objęte są na ogół najmłodsi z problemem takim jak dysleksja, zaburzenia psychicznne, kłopoty szkolne, a także dyskalkulia.
  Tworzone są ponadto lekcje socjoterapeutyczne dla dzieci z kłopotami w zachowaniu, dla dzieci z ADHD, z lękami, dla najmłodszych histerycznych i również zestresowanych i nader spokojnych.
  Dla opiekunów stosowane są indywidualne nauki, sugestie i zalecenia.
  Wspomagam się za pomocą oryginalnych i zróżnicowanych technik pedagogicznych takich, jak:
  metoda 18 struktur wyrazowych, muzykoterapia, bajkoterapia i inne.
  Zachęcam wszystkich do odwiedzin.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda »

  Przeróżni terapeuci w kraju potrzebują miejsca, gdzie mogą zostawić ogłoszenie o swojej aktywności, tym co jakie formy kuracji wykorzystują a dodatkowo zareklamować swoje usługi. Naprzeciwko tym potrzebom wychodzi strona o terapii dobraterapia.info, w którym skupiamy specjalistów z rozmaitych dyscyplin. Psychoterapeutów, psychologów, rehabilitantów. Znajdzie się tu również miejsce dla ośrodków terapii, domów opieki i poradni terapeutycznych. Publikujemy również najświeższe wieści ze świata terapii oraz porady, którego terapeutę warto wybrać, by sobie pomóc. Logopeda na Ciebie czeka.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska psychoterapia »

  Zapraszamy wszystkich na moją stronę przeznaczoną tematyce psychoterapii. Przeglądając stronę poznasz historię psychoterapii, znane postacie, skuteczne metody leczenia. Co więcej odnajdziesz odpowiedzi na takie kwestie: kiedy trzeba zgłosić się do psychiatry bądź psychologa, gdzie i jak poszukiwać pomocy. Na stronie publikujemy również adresy solidnych poradni psychoterapeutycznych. Artykuły publikowane w serwisie pisane są przez osoby, które znają porządnie temat zaburzeń psychicznych. Uważam, że witryna przypadnie każdemu do gustu, jestem chętny na innowacyjne propozycje.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia małżeńska Warszawa »

  Wysokiej klasy usługi poleca INZPiRO. W naszej solidnej poradni psychologicznej w Warszawie pracują wysokiej klasy specjaliści. Do każdego przypadku podchodzimy osobiście, staramy się odnaleźć najkorzystniejsze rozwiązania. Pracownicy instytucji cały czas podnoszą swoje kwalifikacje i starają się dbać o swój rozwój. Placówka jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Psycholog w Warszawie z pewnością pomoże w rozwiązaniu problemów rodzinnych i małżeńskich. Specjalizujemy się m. in. w leczeniu nerwic, zaburzeń lękowych, Psychoterapia grupowa Warszawa. Proponowana terapia psychologiczna jest prowadzona rzetelnie, przez co można uzyskać pozytywne rezultaty. Oferujemy także pomoc dietetyka. Jest ona niezbędna w razie dolegliwości serca lub nerek. Właściwe odżywianie jest wymaganym elementem zdrowego stylu życia.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia DDA »

  Psychoterapia grupowa dla DDA obejmuje cykl spotkań terapeuty z klientami, które odbywają raz w tygodniu, gdzie jedna sesja trwa ok. 4h, lub raz na dwa tygodnie, kiedy praca grupowa trwa 7h, (obie z przerwami). Grupy liczą maksymalnie 12 osób, czas trwania terapii to 18 miesięcy, obejmujących przerwy wakacyjne. W czasie trwania cyklu zaplanowane są minimum 3 terapeutyczne wyjazdy weekendowe.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty poznań »

  Wielu z nas potrzebuje do czasu do czasu pomocy psychologa nie tylko w ramach porad psychologicznych, ale również badań psychologicznych oraz psychotestów. Tego typu usługi może zagwarantować nasza poradnia, która działa na poznańskim rynku już od wielu lat. Naszym Klientom gwarantujemy skuteczność oraz profesjonalizm.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w prkatyce »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym jakie błędy popełniali opiekunowie w Twoim wychowaniu? Psychoterapia to działalność opierająca się na wzajemnym zaufaniu specjalisty i klienta. Aby strzec interesy klientów i pomagać lekarzom istnieje zestaw uniwersalnych, ważnych norm etycznych obowiązujących w tym fachu.Nie ma jednej psychoterapii, składa się na nią kilka różnych podejść.W dzisiejszych czasach psychoterapia jest na tyle rozwinięta, że pozwoli nam na zwalczenie większości problemów psychicznych. Dbajmy o swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne!

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Katowice »

  Nasz Gabinet Psychoterapeutyczny na ulicy Kotlarza w Katowicach przedstawia wsparcie ludziom walczącym między innymi z przeszkodami emocjonalnymi w stosunkach interpersonalnych. Wykwalifikowana i fachowa kadra udzieli Ci praktycznej pomocy w nawiązywaniu nowych relacji z innymi, w zwalczeniu emocjonalnych ograniczeń w relacjach interpersonalnych. Za pośrednictwem naszej osobiście przystosowanej terapii odzyskasz asertywność i stabilizację w społeczeństwie. Zadbaj o to, żeby spotkania z ludźmi zaczęły przynosić radość i satysfakcję. Zachęcamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Zakres naszych usług zawiera medycyna psychoterapii, funkcjonalną kasację nałogów w stanie hipnozy, minimalizowanie zwiastunów leczenia chemioterapią w walce z nowotworem, trening hożego rozumowania i antystresu.Wyszukujesz instytucji interesującej się pomocą psychologiczną? Pragniesz wszechstronne badania kierowców i badania na broń? Odpowiednio przybyłeś - Gabinet Pomocy Psychologicznej z Poznania to jest niezmiernie zgodny zasób.Oprócz tego nasza organizacja spełnia pomiary kierowców, instruktorów prawa jazdy oraz egzaminatorów, na wózki widłowe oraz maszyny specjalistyczne, na aplikowanie i posiadanie broni, przewozy półproduktów niebezpiecznych również negocjatorów, asesorów oraz prokuratorów.Miło zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją firmową oraz skorzystania z usług Gabinetu Pomocy Psychologicznej w przyszłości.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  W szkole na zajęciach z wychowania fizycznego graliśmy w różne gry; byliśmy obrońcą, rozgrywającym, atakującym, podającym lub bramkarzem... Dostawaliśmy szarfę w określonym kolorze, na znak identyfikacji ze swoja drużyną. Podobnie w życiu. Wchodzimy w określone role, gramy w drużynie. Psychoterapia pozwala rozpoznać kolor szarfy, przynależność do drużyny, jakość i ważność meczu, na najważniejszym polu - polu naszego życia. Pozwala urealnić nasze możliwości zwycięstwa, drogi wyboru i podnieść jakość życia.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Szczecin »

  Psychoterapia-szczecin.org to gabinet psychoterapii oferujący pomoc w wyjściu z problemów emocjonalnych osobom dorosłym oraz dzieciom. Gabinet prowadzony jest przez Pana Roberta Butryna, który posiada wrodzoną zdolność odczuwania empatii.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rola terapeuty w grupie »

  Psychoterapia grupowa jest niezwykle skuteczną metodą na jakiekolwiek kwestie umysłowe. Godząc się na kurację grupową doznasz wielu interesujących doznań, nauczysz się pokazywać własne pomysły w klarowny sposób. Z naszej witryny internetowej dowiesz się jakie istnieją metody terapeutyczne, co to jest oraz na czym polega psychoterapia analityczna. Rejestrując się na kurację grupową istotne jest żeby wybrać dobrego terapeutę, który pomorze nam w sprawny sposób zakończyć z nałogiem czy też lękiem, który nas kłopocze. Przed podjęciem decyzji zapraszam na naszą stronę dowiesz się na co w największym stopniu zwracać uwagę w czasie terapii.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak radzić sobie ze stresem »

  Odzyskaj spokój czyli problemy społeczne to strona mająca skuteczne psychoporady pozwalające na poradzenie sobie z najczęściej doskwierającymi problemami emocjonalnymi z jakimi możemy się spotkać na codzień. Na stronie znajdziesz również wpisy na temat stresu, który napotyka nas na każdym etapie życia np w szkole, w pracy. Co go tak naprawde wywołuje? tego własnie się dowiesz, więc jeżeli masz problemy z przezwyciężeniem stresu i chciałbyś sie dowiedzieć czegoś wiecej na temat psychiki człowieka. Odwiedź tą stronę przeczytasz tu dużo przydanych informacji oraz porad. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia w Poznaniu »

  Z pomocy HUMNI mogą korzystać rodzice posiadający kłopoty wychowawcze i nie tylko. Zapewniane jest doradztwo psychologiczne w niezwykle ogromnym zakresie. HUMANI Psychoterapia Poznań zapewnia porady psychiatry. Korzystając z usług można zlikwidować różne problemy emocjonalne, pozbyć się niesympatycznego niepokoju. HUMANI Psychoterapia Poznań przedstawia na witrynie sylwetki danych psychologów prowadzących psychoterapię w Poznaniu.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia

Psychologia - nowa strona:

Adres: