Sprzęt medyczny Podkategoria: Sprzęt medyczny

 • ALLMED PODUSZKI I KOCE ELEKTRYCZNE »

  ALLMED to sklep medyczny połączony z wypożyczalnią sprzętu ortopedyczno-rehabilitacyjnego. Dzięki połączeniu sklepu i wypożyczalni możemy zaoferować swoje usługi wszystkim wymagającym pacjentom i klientom. Współpraca z wieloma specjalistami i placówkami medycznymi oraz ciągłe powiększanie asortymenty sklepu i wypożyczalni powoduje iż nasza oferta staje się jeszcze bardziej kompleksowa i profesjonalna! Zaowocowało to współpracą z klubami sportowymi których jesteśmy partnerami medycznymi jak również pozytywnym odbiorem przez klientów.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wibromasażer, platforma wibracyjna »

  Sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów? Odpowiedź to platforma wibracyjna, która poprawia kondycję, wzmacnia organizm po kontuzjach, pomaga usprawnić krążenie i wyregulować gospodarkę hormonalną. Sprawdź u nas w sklepie, jak niewiele trzeba, by mieć ją tylko dla siebie!

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent ssaków medycznych »

  Jesteśmy pionierem wśród producentów ssaków medycznych, pomp próżniowych i laboratoryjnych i różnych akcesoriów medycznych, jakich używa się w nad wyraz wielu placówkach medycznych, między innymi w gabinetach stomatologicznych, salach operacyjnych, jak i w domach opieki. Nasze wyroby są najwyższej jakości i w nadzwyczaj dogodnej cenie, stąd nasza propozycja jest bardzo atrakcyjna. Zaopatrujemy sporo różnych punktów medycznych w całej polsce. Nad tokiem produkcji czuwają wykwalifikowani eksperci.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materace przeciwodleżynowe »

  Wyjątkowy sklep internetowy przeznaczony dla osób w podeszłym wieku, którzy potrzebują do standardowego funkcjonowania artykułów i produktów szczególnie przygotowanych dla nich. W propozycji między innymi koce rozgrzewające, suplementy, materace przeciwodleżynowe oraz wiele podobnych. Głównym zadaniem naszego sklepu jest pomoc w wyborze optymalnego produktu oraz jego szybka wysyłka do kupującego. W opisywanym sklepie możesz też zaopatrzyć w akcesoria, które będą idealne na rozmaite okazje takiej jak dzień babci, urodziny. Mamy największy asortyment w niskich cenach w Internecie.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Defibrylator »

  Nowoczesny sprzęt medyczny dla lekarzy i weterynarzy zapewnia uznany na runku hurtownik sprzętu medycznego, spółka Varia z Poznania. Firma ma długoletnie doświadczenie w handlu sprzętem medycznym. Firma jest importerem wielu cenionych wytwórców. W ofercie hurtowni sprzętu medycznego znajdziemy profesjonalne aparaty USG, EKG I KTG, holter ciśnieniowy, defibrylatory oraz czujniki tlenowe. Ponadto firma oferuje najwyższej klasy papier medyczny oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do aparatury medycznej. Wszelkiego rodzaju żel do USG. Proponowany sprzęt weterynaryjny reprezentuje światową klasę, zarówno pod kątem praktyczności, jak i użytych nowinek. Zespół firmy tworzą energiczni eksperci, którzy stale oglądają branżę aparatury medycznej. Firma swoim klientom zapewnia pomoc w czasie eksploatacji. Klienci mogą także liczyć na profesjonalny serwis.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe »

  Oferujemy: wysokiej jakości aparaty słuchowe (aparat słuchowy), badanie słuchu, generatory szumów, wzmacniacze słuchu oraz sprzęt medyczny firm: Audio Service, Phonak, Oticon, Bernafon, Siemens. Bezpłatne badanie słuchu, dobór aparatów słuchowych - umowa z Narodowym Funduszem. Leczymy choroby słuchu, niedosłuch. Warszawa (Praga, Śródmieście - Centrum, Bródno, Żoliborz, Mokotów).

  Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rewelacyjna aparatura medyczna »

  Znakomita propozycja handlowa Grupy Medycznej powoduje, że wiele placówek służby zdrowia decyduje się tutaj na zakupy. Do nabycia jest ekwipunek przedsiębiorstwa SonoSite i nie tylko. Są to aparaty medyczne posiadające odpowiednie certyfikaty. Aparaty SonoSite szybko można uruchomić i są one odporne na uszkodzenia mechaniczne. Danym aparatom SonoSite przyporządkowano na stronie po kilka zdjęć. Model M-Turbo nie musi być poddawany przeglądom. Aparaty EKG są zaopatrzone w niezmiernie innowacyjne procesory. Przepływy wyróżnia wyśmienita jakość. Monitor pacjenta można przeznaczać nie tylko do monitorowania osób dorosłych, lecz także dzieci. Grupa Medyczna przygotowała serwis gwarancyjny, trudni się też naprawami pogwarancyjnymi. Fajną propozycję stanowią szkolenia na temat ultrasonografii. Lekarze, którzy robią badania USG Doppler powinni mieć świadomość, że dostępne tutaj urządzenia są rzeczywiście łatwe w obsłudze. Grupa Medyczna dystrybuuje sprzęt weterynaryjny w formie pomp infuzyjnych, wspaniale sprawdzający się podczas reanimacji.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt medyczny

Sprzęt medyczny - nowa strona:

Adres: